منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه

ایمپلنت دندان در واقع همان بازسازی استخوان و بهبود لثه و دندان و استخوان فک می باشد و یک راه حل و گزینه خوب برای زیبایی دندان به حساب می‌آید، با ایمپلنت در کنار اینکه دهان و دندان زیبا می شود می‌توان آنها را درمان و بازسازی نمود و این درمان به شکل دائمی خواهد بود.

ایمپلنت

 ایمپلنت در پونک به شکل حرفه ای و به دست متخصصین ماهر انجام می گیرد و ضمن اینکه ایمپلنت در پونک از قیمت خوبی برخوردار می باشد.

قیمت ایمپلنت

قیمت خدمات ایمپلنت در پونک متفاوت می باشد، به دلیل اینکه کیفیت ایمپلنت ها گوناگون است، قیمت ها هم مختلف می باشند؛ اما ایمپلنت در پونک نسبت به بقیه کلینیک ها در بقیه مناطق تهران ارزان تر است و آن هم به دلیل این است که برای ایمپلنت در پونک از مواد تولید داخل استفاده می شود و این سبب شده تا قیمت ها پایین باشد.

طول درمان ایمپلنت

عمر ایمپلنت بسته به چند عامل می باشد، اگر حجم استخوان به اندازه کافی باشد تقریباً ۴۵ روز زمان خواهد برد؛ اما اگر حجم آن کامل نباشد از پیوند استخوان استفاده خواهد شد و تقریباً ۳ ماه زمان می‌برد تا حجم استخوان به اندازه مورد نظر برسد.

 پیوند استخوان هنگام بازسازی و بهبود استخوان در اطراف ایمپلنت قرار دارد و هنگامی که دندان از بین برود و یا تحلیل رود به کار خواهد رفت ۳ مدل پیوند استخوان از جمله زنوگرافت اتوگرافت و الوگرافت وجود دارد.

ماده‌ای که در تولید ایمپلنت استفاده خواهد شد تیتانیوم می باشد که یک فلز به شدت با کیفیت است و سبب به وجود آمدن لایه های محافظ در تحلیل بر روی سطح خواهد بود تیتانیوم غیر مغناطیسی می باشد و در مواجهه با اکسیژن و ترکیبات اسیدی مقاومت و استحکام کافی خواهد داشت.

بخوانید
لمینت درسعادت اباد

انواع ایمپلنت

یک مدل از ایمپلنت اوردنچر نام دارد که دو و چهار ایمپلنت در قسمت پایین و بالا قرار میگیرد و دست دندان بر روی آن گذاشته خواهد شد و در هنگام استخوان فک بالا تحلیل برود و کاسته شود به کار خواهد رفت.

 این مدل متحرک می باشد و بر روی ایمپلنت قرار خواهد گرفت و ثبات دارد اما ثابت نمی باشد و می توان آن را از دهان خارج کرد.

 مدل دیگر آنکه هر فک بر روی ۴ تا ۶ عدد ایمپلنت قرار خواهد گرفت و یک نوع دیگر پروتز ثابت خواهد بود که نیاز به تعداد بیشتری ایمپلنت خواهد داشت و در این رابطه استخوان فک پایین مافی خواهد بود تا بتوان ایمپلنت را داخل استخوان فک قرار داد.

ایمپلنت فوری در کلینیک پونک

 و نوع دیگران ایمپلنت فوری می باشد به این شکل که بعد از اینکه ایمپلنت قرار داده شد پروتز بر روی اینپلنت دندان تولید خواهد شد و تنها سه روز زمان نیاز دارد تا پروتز ثابت تولید گردد، به ایمپلنت دندان عامل گیرنده دندان هم می‌گویند و باید در انتخاب نمودن آن خیلی دقت نمود تا سبب آسیب زدن به فک نگردد.

خدمات ایمپلنت در پونک شامل همه این موارد از انواع ایمپلنت می شود.

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • روح الله آزادی گفت:

  این مطلب حرف نداشت

 • محمود شریفیان گفت:

  حرفتون خیلی عالیه

 • جمشید باستانی گفت:

  بازم درمورد این موضع مطلب بزارین

 • جعفر وکیلی گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • خلیل عظیمی گفت:

  Awli bood

 • غلامعلی سلیمانی گفت:

  دست مریضاد استاد

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *