منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه

ایمپیلنت در جنت آباد

ایمپلنت دندان یک روش نوین است که برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته به کار می رود و بسیار مورد استقبال واقع شده است . با فراگیر شدن روش ایمپلنت در میان مردم دیگر کمتر کسی به سراغ دندان های مصنوعی می رود چون استفاده از ایمپلنت هیچ مشکلی برای فرد ایجاد نمی کند . اما شما نباید این طرز فکر را داشته باشید که کار گذاشتن ایمپلنت  کار هر دامپزشکی است . نه چون این هم مانند هر عمل دیگری نیازمند فردی متخصص و حاذق می باشد .  شما با مراجعه به کلینیک های کاشت ایمپلنت در جنت آباد می توانید نسبت به کاشت آن اقدام کنید .

 ایمپلنت در جنت آباد

 داشتن یک لبخن زیبا در گرو داشتن دندان های زیباست و برای داشتن هردو مورد شما باید مراقب های خاصی از دندان های خود کنید . تصور کنید که در یک سانحه رانندگی دندان های خود را از دست داده اید در آن موقع اصلا نیازی نیست که شما نگران جای خالی دندان های خود باشید چون با روش های نوین در دندان پزشکی شما می توانید با روش ایمپلنت دندان خود را به طور دائم جایگزین کنید . از مناطق مهمی در تهران که به کاشت ایمپلنت مشغول است   جنت آباد است با با داشتن کلینیک های ایمپلنت  که با کادری حرفه ای از پزشکان در خدمت رسانی به مردم آماده است .

 مراحل کاشت ایمپلنت در جنت آباد

  قبل از هرگونه عمل کاشتی باید شرایط بیمار به طور کامل مورد بررسی قرار بگیرد   نحوه کار بدین صورت است که در اولین اقدام از دندان های شما عکس گرفته می شود تا وضعیت آن ها به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد و بعد از آن به ارزیابی استخوان های  فک پرداخته می شود و در مراحل بعد مقاومت لثه و سلامت آنها مورد بررسی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که برای کاشت ایمپلنت مقاومت لازم را  داشته باشند .

 در مرحله بعدی که شما  برای کاشت ایمپلنت در جنت آباد  یک پایه تیتانیوم به وسیله پزشک با تزریق بی حسی در فک شما قرار می گیرد . این پایه عملکردی مانند یک پیچ کوچک دارد و به وسیله دستگاه های مخصوص در لثه قرار می گیرد. تاج ایمپلنت شما یا در همان جلسه اولیا در جلسه ات  روی پایه تیتانیوم ایمپلنت شما قرار می گیرد البته زمان آن بستگی به شرایط عمومی حال بیمار دارد . بعد از آن باید منتظر جوش خوردن  پایه تیتانیومی در استخوان فک خود باشید .

 بهترین زمان کاشت ایمپلنت

 همانند هر عمل دیگری که نیازمند یک زمان مناسب است کاشت ایمپلنت دندان نیز نیازمند زمان مناسبی می باشد .  برای اینکه بتوانید ایمپلنت در جنت آباد انجام دهید باید صبر کنید تا استخوان فک  شما به طور کامل  به مرحله رشد و تکامل رسیده باشد .  معمولا در سن ۱۸ سالگی استخوان های فک هر فردی به طور کامل رشد می کند  و آماده کاشت ایمپلنت می شود شما می توانید در این زمان به مراکز ایمپلنت در جنت آباد مراجعه کرده و نسبت به کاشت ایمپلنت اقدامم کنید . 

.

بخوانید
ایمپیلنت در شاهین جنوبی

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • جواد محمودی گفت:

  شادکام و سلامت باشید

 • مهرداد راستاد گفت:

  اکانت اینستا هم دارید؟

 • سیدعلی رشیدی گفت:

  این مطلب حرف نداشت

 • حبیب خوئینی ها گفت:

  خیلی خوب بود

 • محمدعلی محمدزاده گفت:

  حرفتون خیلی عالیه

 • غلامرضا تهرانی گفت:

  aaaaliii bood

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *