منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه

ایمپیلنت در شاهین جنوبی

هر انسانی در طول زندگی خود چه به طور تصادفی چه در صورت رعایت عدم بهداشت  دندان هایش دچار آسیب دیده گی می شود و مجبور به کشیدن آن می شود یا فردی که در یک سانحه تصادف رانندگی دندان های جلویی خود را از دست می دهد و به طور اتفاقی در زیبایی آن ها خللی ایجاد می شود با با پیشرفت علم و روشهای نوین دیگر  هیچ کس نباید نگران از دست دادن دندان های خود باشد البته این به معنی رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان نمی باشد. روش کاشت ایمپلنت روشی نوین برای جایگزین کردن دندان هایی است که به هر دلیلی از دست رفته است و فرد از جای خالی دندان خود احساس ناراحتی می کند. یکی از بهترین کلینیک ها و مراکز ایمپلنت در شاهین جنوبی تهران است که در این راستا فعالیت می کند.

بهترین نوع ایمپلنت در شاهین جنوبی کدام است

 اگر بخواهیم مسئله ایمپلنت دندان و بهترین نوع آن را در کلینیک های ایمپلنت در شاهین جنوبی را مورد بررسی قرار دهیم به دو نوع از بهترین آنها برخورد میکنیم  که نواع اول آن تیتانیومی می باشد یک از یک جدا کننده  در قسمت بالایی ایمپلنت تشکیل شده و با روش جراحی در استخوان فک فرد بیمار قرار داده می شود.  نوع دیگری که به عنوان ایمپلنت برتر شناخته می شود ایمپلنت های زیرکونیا می باشند که به آنها ایمپلنت زیرکونیوم هم گفته می شود که به شکل یک قطعه جدا ساخته می شود و اباتمنت پایه آن در ساخت واحدی با هم ترکیب می شوند. با این کار از تجمع باکتری در لثه جلوگیری می شود به همین علت است که به عنوان یکی بهترین انواع ایمپلنت در  شاهین جنوبی شناخته می شود.

اما باید به این نکته نیز اشاره کرد که ایمپلنت های تیتانیومی از بهترین ایمپلنت های سوئیسی هستند و زیست سازگار هستند و به خوبی با فیزیک بدن انسان هماهنگ می شوند و به راحتی با استخوان فک فرد بیمار فیوز می شود و برای رفع کمبود های استخوان در فک بسیار مناسب می باشد.

 مزایای ایمپلنت در شاهین جنوبی

  به طور کلی ایمپلنت دندان دارای مزایای بیشتری است و تنها عیبی که دارد دوره درمان طولانی آن می باشد که شما با مراجعه به کلینیک ها تخصصی واقع در شاهین جنوبی می توانید از لحاظ  طول مدت درمان در بازه زمانی کوتاه تری این عمل را انجام دهید چون شما باید برای کاشت ایمپلنت بهترین و حاذق ترین پزشک را در نظر داشته باشید چون در غیر این صورت امکان اینکه ایمپلنت شما به صورت کج چسبیده شود یا حجم فشاری که به پایه  ایمپلنت دندان وارد می شود زیادتر از حد توان آن باشد و با یک فشار کوچک ایمپلنت دندان شما خواهد شکست و شما محتمل درد و ضرر مالی زیادی خواهید شد پس در نتیجه به این نکته می رسیم که انتخاب یک پزشک جراح ماهر در زمینه کاشت ایمپلنت تا چه اندازه مهم و حیاتی می باشد. 

.

بخوانید
خدمات کامپوزیت در جنت آباد

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • مجتبی تقوی گفت:

  سلام عالی بود

 • یعقوب انصاری گفت:

  میشه مطلب رو توی وبلاگ خودم بزارم؟

 • علی اکبر نعمتی گفت:

  ایول

 • مرتضی اصغری گفت:

  گل گفتید دست مریضاد

 • غلامعلی نوروزی گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین بنده ارسال کنین

 • مجید راستاد گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *