منوی دسته بندی

بلیچینگ در جنت آباد شمالی

C:\Users\Omid Haghighi\Desktop\تهران445\images.jpg

فهرست مطالب

بلیچینگ در جنت آباد شمالی

مقدمه

بلیچینگ در جنت آباد شمالی

 بلیچینگ دندان یکی از شیوه ها برای سفید نمودن دندان و اصلاح کردن طرح خنده به وسیله یک مواد مخصوص می باشد، این کار در مطب دندانپزشک و همینطور در خانه به وسیله خود فرد انجام خواهد شد؛.

در این نوشته در رابطه با هزینه بلیچینگ در جنت آباد شمالی و روش سفید نمودن دندان و برترین برندهای بلیچینگ در جنت آباد شمالی صحبت خواهیم نمود.

هزینه بلیچینگ دندان در جنت آباد شمالی

هزینه بلیچینگ در جنت آباد شمالی با عنایت به مدل های مختلف بلیچینگ ، متفاوت خواهد بود؛ اما عموماً هزینه آن از ۸۰۰ هزار تومان شروع می گردد.

بلیچینگ‌دندان از برترین شیوه‌ها برای سفید نمودن دندان می باشد و نسبت به بقیه چیزها مانند کامپوزیت دندان و لمینت دندان شیوه بهتری خواهد بود، چون عوارض آن کمتر و قیمت آن هم مناسب تر میباشد.

قیمت بلیچینگ در منزل در سال ۱۴۰۰ با عنایت به اینکه از برندهای آمریکایی استفاده می گردد، تقریباً یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می باشد و اگر این در کلینیک بلیچینگ در جنت آباد شمالی انجام گیرد، تقریباً دو میلیون و پانصد هزار تومان می باشد که اگر هر دو را با هم اعمال کنیم از تخفیف ویژه برخوردار خواهید شد.

نحوه سفید شدن دندان توسط بلیچینگ

مواد شیمیایی که به ساختار کریستالی دندان نفوذ می‌کند سبب عکس شدن رنگ خواهد شد که با گذر زمان بر روی دندان رسوب خواهد کرد و رنگ عاج دندان هم روشن تر خواهد شد.

مسئله ای که قابل ذکر است این می باشد که به دلیل اینکه این مواد شیمیایی هست هرگز نباید با لثه و صورت تماس حاصل کند و الان در کلینیک‌ها پودر های زیادی وجود دارد که دندان را سفید خواهد کرد؛ اما باید به این مسئله دقت نمود که این مواد عوارض زیادی به وجود می‌آورد و سبب می‌شود تا دهان و دندان آسیب جدی ببیند.

به طور مثال امکان دارد سبب از بین رفتن لایه و سایش مینای دندان گردد؛ بنابراین از محصولاتی در این حوزه استفاده نمایید که به وسیله متخصصین دندانپزشک تایید گردیده است.

می توانید برای دریافت مشاوره از کلینیک بلیچینگ در جنت آباد شمالی استفاده نمایید.

بهترین برندهای بلیچینگ دندان در جنت آباد شمالی

در کلینیک بلیچینگ برندهای بسیار خوبی در این حوزه وجود دارد مانند وایت اسمایل و بوست که مدل های گوناگونی از بلژیک می‌باشد و در کیفیت های گوناگون و با درصدهای مختلف ارائه می گردد؛ اما دندانپزشکی ها و کلینیک های بلیچینگ از برند آمریکایی بوست بیشتر استفاده می نماید.

خیلی از این مواد ضمن اینکه امکان دارد به مینای دندان آسیب بزند، اثر آن هم برای مدت زمان کمی خواهد بود.

 ماندگاری بلیچینگ دندان

دوام بلیچینگ کاملاً بسته بهداشت دهان شما و رژیم غذایی می باشد، بنابراین شخصی که از غذا و نوشیدنی های رنگ دار مانند قهوه و نوشابه کمتر استفاده می نماید، ماندگاری بلیچینگ بیشتر خواهد بود؛ البته عموماً بعد از این که سه سال می گذرد از سفیدی دندان کم خواهد شد و باید دو مرتبه برای بررسی به پزشک مراجعه شود.

بخوانید
لمینت درشاهین شمالی

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • صادق فراهانی گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • اکبر شریفیان گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 • مسلم اشکان گفت:

  مطالب بی نظیر بود

 • حسینعلی راد گفت:

  شما کانال تلگرام هم دارین؟

 • اسماعیل مرتضوی گفت:

  با اجازتون بازنشر شد

 • رحیم خوئینی ها گفت:

  منابع این مطلب کجاست؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *