منوی دسته بندی

فهرست مطالب

بلیچینگ در شاهین شمالی

مقدمه

بلیچینگ در شاهین شمالی

بهترین راهکار برای اینکه لبخندی زیبا داشته باشید بلیچینگ درمانی می باشد که میتوانید دندانهایی سفید و زیبا را بدست آورید. در آن رنگ های بد و تیره از روی دندان برداشته خواهد شد و رنگ دندان به حالت طبیعی برمی‌گردد و حتی برخی موارد رنگ های ژنتیکی نیز از روی دندان دور خواهد شد و به شما دندان‌های سفید هدیه می کند.

در این نوشته مباحثی پیرامون بلیچینگ در شاهین شمالی و هزینه و قیمت بلیچینگ در شاهین شمالی و مواردی مانند این بیان می شود.

هزینه بلیچینگ دندان در شاهین شمالی

در رابطه با قیمت بلیچینگ در شاهین شمالی باید گفت که پزشک ها و هر یک از مطب ها دارای قیمت های گوناگون میباشد و عموماً بلیچینگ در شاهین شمالی از مبلغ یک میلیون تومان شروع می‌شود و تا ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز بلیچینگ انجام میشود.

آیا بلیچینگ در شاهین شمالی عوارض دارد؟

اما در رابطه با این سوال که بلیچینگ در شاهین شمالی دارای عوارض میباشد یا خیر؟ باید گفت که تنها عارضه‌ای که برای بلیچینگ وجود دارد حساسیت های دندانی خواهد بود که به صورت موقت بعد از بلیچینگ به وجود خواهد آمد و این مطلب را باید بدانیم که این شیوه نسبت به بقیه شیوه ها مانند لمینت و کامپوزیت قطعاً عوارض آن کمتر میباشد و عوارض خیلی جدی و خطرناک نخواهد داشت.

آیا نور بلیچینگ دندان ضرر دارد؟

در رابطه با این سوال که در گذشته برای سرعت دادن به سفید نمودن دندان از لامپ‌های فرابنفش استفاده می‌شده است اما الان از اشعه آبی بهره گرفته می شود که در دسترس می باشد و ایمن تر و این نور از نوع مرئی خواهد بود و یونیزه نمی باشد.

چنانچه اطلاع دارید پرتوی نور یونیزه سبب بروز سرطان و جهش سلولی می شود، اما با عنایت به اینکه این نور مرئی خواهد بود امکان جهش سلولی وجود نخواهد داشت.

 بلیچینگ برای خانم های باردار

در همه شیوه هایی که برای سفید نمودن دندان وجود دارد به دلیل اینکه از مواد شیمیایی استفاده می گردد امکان دارد تا سلامت شیرمادر به خطر افتد پس ما توصیه می‌کنیم که انجام بلیچینگ برای خانمهایی که حامله می باشند ممنوع است و تحقیقات بسیار اندکی در تایید نمودن ایمنی سفید نمودن دندان در زمان بارداری وجود دارد.

پس بهترین گزینه این می باشد که صبر نمایید تا نوزاد از شیر گرفته شود و بعد برای بلیچینگ دندان به کلینیک بلیچینگ در تهران مراجعه نمایید.

بلیچینگ در خانه

در این شیوه پزشک از فک بالا و پایین قالب دقیقی آماده می‌کند و از روی این قالب جفت گیری شفاف و نازکی تولید می‌کند و با عنایت به اندازه موادی که بر روی دندان قرار می گیرد فضای خالی تعبیه خواهد شد و اجرای دندان باید داخل اینتری ها قرار گیرد و بعداً بر روی دندان ریخته شود.

مراقبت بعد از بلیچینگ دندان خانگی

بعد از عملیات بلیچینگ باید یکسری مراقبت ها انجام شود مانند این که یک هفته بعد از آن باید برای بررسی دوباره دندان ها به پزشک مراجعه شود و در طول درمان باید از خوراکی های رنگ دار استفاده نگردد.

.

.

.

.

.

بخوانید
کامپوزیت دندان در شهران

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • علی اصغر کیان گفت:

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 • کریم زنگنه گفت:

  احسنت عالی بود

 • عبدالرضا جعفری گفت:

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 • محمدحسین مجد گفت:

  بیشتری بنویسین لطفا

 • محمود شکیبا گفت:

  مقالاتتون عالین واقعا!

 • مرتضی عرب گفت:

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *