منوی دسته بندی

فهرست مطالب

بلیچینگ در صادقیه

مقدمه

بلیچینگ در صادقیه

بلیچینگ دندان از راهکارهای عملی برای سفید نمودن دندان می باشد که الان خیلی مورد استفاده قرار می گیرد، اشخاص خیلی زیادی برای این که دندانهای زیبا داشته باشند و رنگ آن را به حالت طبیعی آن بر می گرداند که رنگ مطلوب و زیبا خواهد بود .

در این مطلب در رابطه با عوارض و مزایای بلیچینگ در صادقیه و شیوه‌های بلیچینگ در صادقیه و از این دست مسائل مطالبی بیان خواهیم کرد.

مزایا و عوارض بلچینگ دندان در صادقیه

برای سفید نمودن دندان که به آن بلیچینگ هم می‌گویند از یکسری مواد شیمیایی استفاده می گردد، این مواد که هیدروژن هم به آنها گفته می‌شود سبب تغییر رنگ در دندان خواهد شد و موادی که برای بلیچینگ استفاده می‌شود.

یک ساختار کریستالی دارد که رنگ دندان‌ها را تغییر می‌دهد و در بین هرم های مینایی قرار خواهد گرفت و با گذر زمان نفوذ این مواد به داخل عاج دندان در لایه زیرین مینا خواهد رفت و رنگ آن را روشن تر می کند.

موادی که برای بلیچینگ در کلینیک بلیچینگ در صادقیه استفاده می‌شود با همدیگر تفاوت دارد و هر یک غلظت های گوناگونی خواهد داشت.

در صورتی که نیاز فوری به سفید شدن دندان دارید، از شیوه‌های مطبی استفاده نمایید، اما شیوه درست این است که از هر دو روش بلیچینگ استفاده گردد.

روش های بلیچینگ دندان در صادقیه

در کلینیک بلیچینگ در صادقیه شیوه‌های گوناگونی برای بلیچینگ وجود دارد، تجویز نمودن شیوه های بلیچینگ باید به وسیله پزشک و زیر نظر آن انجام شود و کاملاً بسته به مقدار رضایت بیمار می باشد، اما به طور کلی برترین شیوه این است که هر دو روش انجام شود تا اینکه سفیدی دندان دارای دوام بیشتری باشد و نتایج آن هم مورد رضایت بیمار باشد.

در این روش ژله‌ای بلیچینگ که دارای غلظت زیادی می باشند و برای مدت زمان کم و مشخص بر روی دندان قرار خواهد گرفت.

در این روش سرعت سفید شدن دندان هم از روش های خانگی بیشتر می باشد، اما اگر به درستی انجام نگیرد امکان دارد سبب به وجود آمدن حساسیت در قسمت مخاط دهان و لثه گردد و دندانپزشک باید مهارت کامل در بلیچینگ دندان داشته باشد.

توصیه های دندانپزشکان صادقیه

متخصصین بلیچینگ در صادقیه سری توصیه های به افرادی دارند که به چین را انجام می‌دهند که در اینجا بیان خواهد شد.

کار کردن با این مواد دشوار است و هنر متخصص می باشد و هر اندازه تخصص او بیشتر باشد کار او هم بهتر خواهد بود.

این عملیات بلچینگ یک درمان همیشگی نخواهد بود و نیاز به تکرار دارد و رنگ دندان امکان دارد تغییر نماید و نیاز به تمدید داشته باشد و برای هر یک از درمان به عوامل گوناگونی فاصله بستگی دارد مانند اینکه عادت غذایی و رژیم غذایی و بهداشت فردی به چه صورت میباشد.

بلیچینگ درمانی برای زیبای خواهد بود و نمی توان نتیجه آن را به شکل دقیق مشخص کرد و سفیدی دندان قابل پیش‌بینی نخواهد بود، اما اگر شیوه درمان و پزشکی مناسب باشد نتیجه آن مثبت خواهد بود.

.

بخوانید
بلیچینگ

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • عباس کشانی گفت:

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 • عباسعلی آدینه گفت:

  مقالاتتون عالین واقعا!

 • داوود تبریزی گفت:

  نویسنده این متن کیه؟

 • امیرحسین اکبری گفت:

  بسیار گویا و شفاف بیان کردید

 • محسن هدایت گفت:

  منابع این مطلب کجاست؟

 • رسول عباسی گفت:

  دمتون گرم

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *