منوی دسته بندی

فهرست مطالب

بلیچینگ در غرب تهران

مقدمه

بلیچینگ در غرب تهران

با بالا رفتن عمر ترک های ریزی بر روی مینای دندان به وجود می‌آید و این ترک ها محلی برای جمع شدن باکتری‌ها خواهد بود و با گذشت زمان دندان تغییر رنگ خواهد داد؛ شیوه هایی برای سفید نمودن دندان وجود دارد که این باکتری ها و آلودگی ها را از بین می برد و دو مرتبه رنگ دندان سفید خواهد شد.

در این نوشته مطالبی در رابطه با بلیچینگ در غرب تهران و هزینه بلیچینگ در غرب تهران مطالبی بیان می‌کنیم.

فرایند بلیچینگ

هنگامی که دندان رنگ طبیعی خود را از دست می دهد و دو مرتبه می خواهیم رنگ آن را سفید کنیم به این عملیات بلیچینگ گفته می‌شود، اما سفید نمودند سبب بازگشت دوباره دندان به رنگ اولیه خواهد شد و این را سفید نمودن دندان می‌گویند.

پس استفاده از یک خمیردندان هم می‌تواند به این پروسه کمک نماید، اما برای اینکه بلیچینگ انجام شود نیاز هست تا مواد مخصوصی توسط پزشک متخصص و روی دندان قرار داده شود و این عملیات در کلینیک بلیچینگ در غرب تهران به خوبی انجام می‌پذیرد.

سفید کردن فوری دندان در غرب تهران

سفید نمودن فوری دندان به وسیله لیزر و نور در حقیقت به وسیله تابش نور انجام خواهد شد و این شیوه در کلینیک و مطب دندانپزشکی کارایی دارد و این اصلاً روش‌خانگی به حساب می‌آید.

در این شیوه به وسیله نور ال ای دی استفاده خواهد شد، در بین نور هایی که برای سفید نمودن دندان وجود دارد، نور هالوژن از بقیه بهتر است و نتایج بهتری برای سفید نمودن دندان از خود به جای گذاشته است و در کلینیک بلیچینگ در غرب تهران نیز از این نور استفاده می شود.

ماندگاری سفیدی دندان در غرب تهران

برای اینکه دوام و عمر سفیدی دندان بیشتر شود از شیوه های برای سفید نمودن دندان استفاده خواهد شد و پیشنهاداتی در این رابطه وجود دارد که بیان میکنیم استفاده نمودن از روش ها برای حفاظت کردن از سفیدی دندان بعد از اینکه این روش و در فواصل زمانی معین مانند سالی یک مرتبه انجام گیرد امکان پذیر خواهد بود.

و اجتناب نمودن از نوشیدنی های رنگ دار و غذاهای با رنگ تیره و به حداقل رساندن این ها می تواند بر روی حفظ سفیدی دندان تاثیر گذار باشد.

و در صورت استفاده کردن از نوشیدنی های دارای رنگ می توان از نی استفاده نمود و مسواک زدن و نخ دندان کشیدن بعد از صرف غذا برای حفظ سلامت دندان و دهان کمک خواهد کرد.

هزینه سفید کردن دندان

هزینه بلیچینگ در غرب تهران کاملاً بسته به این می باشد که چه شیوه و چه مواردی برای سفید نمودن دندان استفاده شده است.

مواردی که برای دوام بیشتر بلیچینگ بیان شده را رعایت نمایید، با عنایت به اینکه بیشتر افراد مقدار زیادی در روز چای تیره و یا قهوه استفاده می‌کنند، لکه ها و رنگ های زرد بر روی دندان می نشیند؛ بنابر این حداقل در هر سال یک مرتبه نیاز به صرف نمودن این هزینه برای بلیچینگ خواهد بود.

بخوانید
تمامی نکاتی که که باید قبل از سفید کردن دندان های خود بدانید

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • اصغر میر گفت:

  نویسنده این متن کیه؟

 • سیدعلی ابراهیمی گفت:

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 • رضا شعبانی گفت:

  میشه مطلب رو توی وبلاگ خودم بزارم؟

 • مهرداد موحد گفت:

  مطالب بی نظیر بود

 • بهروز اخوان گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • عباسعلی زندی گفت:

  چقد خوبین شما

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *