منوی دسته بندی

فهرست مطالب

بلیچینگ در پونه

مقدمه

بلیچینگ در پونه

 دندان های هر فردی در مرور زمان و بر اثر استفاده از مواد غذایی و انواع نوشیدنی ها مانند قهوه و استعمال دخانیات به مرور زمان تغییر رنگ می دهد و ظاهر سفید و زیبای خود را از دست میدهد برای برگرداندن سفیدی دندان ها از  روش های  متعددی استفاده می کنند که بلیچینگ دندان از روش های محبوب در این میان می باشد  و به فرد کمک می کند تا رنگ دندان هایش سفید شود.شما برای این کار می توانید به کلینیک های  بلیچینگ در پونه مراجعه کنند.

بلیچینگ دندان در پونه

اگر قصد این را دارید تا با بلیچینگ دندان های خود را  سفید تر کنید اینکه بخواهید  به هر دکتری در این زمینه اعتماد کنید بسیار اشتباه می باشد چون اگر این روش به درستی انجام نشود سبب آسیب  رساندن  به دندان ها می شود  کلینیک های بلیچینگ در پونه با استفاده از دستگاه های پیشرفته و پزشکان حاذق از آسیب رساندن به دندان های شما جلوگیری می کند.

ماندگاری بلیچینگ

 از سوال هایی که  افرادی که در رابطه  با بلیچینگ در پونه می پرسند مدت میزان ماندگار آن در مقایسه با دیگر مناطق می باشد در این مورد باید گفت که در هیچ کلینیکی با یک بار انجام دادن عمل بلیچینگ به طور دائم برای شما ماندگار نمی شود بلکه نیاز به مراقبت و  تکرار آن دارد پزشکان متخصص در بلیچینگ در پونه به شما توصیه می کنند که از خوردن نوشیدنی هایی مانند قهوه و چایی با غلظت بالا و همچنین استعمال دخانیات به شدت پرهیز کنید چون این عوامل در تغییر رنگ دندان ها به شدت تاثیر دارد و نکته دیگر این می باشد که به طور مرتب بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنید و همچنین اگر شما خواهان  این هستید که بلیچینگ دندان شما مدت بیشتری دوام داشته باشد می توانید آن  را در خانه نیز استفاده کنید چون اگر شما این عمل را به طور مرتب در خانه نیز انجام دهید ماندگاری آن بیشتر خواهد بود.

طول درمان بلیچینگ در مرکز های بلیچینگ در پونه

در مراکزی که عمل بلیچینگ انجام می شود با در نظر گرفتن این موضوع که از چه روشی برای درمان میخواهید  استفاده کنید و رنگ دندان های شما ممکن است مدت زمان آن ۲ تا ۶ جلسه ۳۰ دقیقه ای باشد. بعد از اتمام جلسات بلیچینگ انتظار می رود ۲ الی ۶ درجه رنگ دندان های شما سفید تر شود. البته دندان هایی که رنگ آن ها خاکستری می باشند به طول درمان بیشتری نیاز دارند.

هزینه بلیچینگ دندان

هزینه بلیچینگ در دندانپزشکی ها متغیر می باشد و بستگی به موادی که برای سفید کردن دندان ها استفاده می شود دارد. همچنین بلیچینگ روش های مختلفی دارد و بسته به اینکه شما از کدام نوع آن بخواهید استفاده کنید قیمت آن نیز متفاوت می باشد  اگر بخواهیم بلیچینگ دندان را در مقام مقایسه از لحاظ قیمت قرار دهیم  هزینه آن نسبت به دیگر روش های سفید کردن دندان مانند لمینت و کامپوزیت مقرون به صرفه تر می باشد. انتخاب بسیار مناسب برای افرادی می باشد که دندان های سالمی دارد.

 

.

بخوانید
ایمپیلنت در شاهین جنوبی

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • اسماعیل محمد گفت:

  خیلی خوشحالم که هستین

 • محمدحسن کرمی گفت:

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 • حامد شریفیان گفت:

  مطلبتون بسیار مفید بود

 • اسدالله محمدزاده گفت:

  مقالاتتون عالین واقعا!

 • محمد عرب گفت:

  هزینه مشاورتون چنده؟

 • غلامرضا حبیبی گفت:

  مهندس جان عالی بود

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *