منوی دسته بندی

خدمات بلیچینگ در شهران – معرفی و قیمت

فهرست مطالب

اگر به دنبال بهترین خدمات بلیچینگ در شهران هستید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید تا به‌صرفه‌ترین هزینه بلیچینگ در شهران و بهترین قیمت بلیچینگ در شهران را به شما معرفی کنیم. در ادامه همراه مجله‌ی کلینیک تاج باشید.

 

بلیچینگ چیست؟

برای داشتن دندان های سفید بلیچینگ بهترین و سالمترین روش است. داشتن دندان‌های سفید آرزوی هرکسی‌ست؛ زیرا دندان سفید در ظاهر نشان‌دهنده سلامتی است. دندان‌های سفید به طور مستقیم بر زندگی، روابط اجتماعی و اعتماد به نفس فرد تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل، داشتن دندان سفید بسیار حائز اهمیت است.

بلیچینگ یا سفید کردن دندان فرآیند روشن شدن رنگ دندان انسان است. سفید کردن اغلب زمانی مطلوب است که دندان ها در طول زمان به دلایل متعددی زرد می شوند و می توان با تغییر رنگ داخلی یا خارجی مینای دندان آن را به دست آورد. تخریب شیمیایی کروموژن ها در داخل یا روی دندان به عنوان بلیچینگ نامیده می شود.

پراکسید هیدروژن (H2O2) ماده فعالی است که بیشتر در محصولات سفید کننده استفاده می شود و به صورت پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید عرضه می شود. پراکسید هیدروژن مشابه پراکسید کاربامید است زیرا در تماس کمپلکس پایدار با آب آزاد می شود.

هنگامی که پراکسید هیدروژن به داخل دندان نفوذ می کند، به عنوان یک عامل اکسید کننده عمل می کند که تجزیه می شود و رادیکال های آزاد ناپایدار تولید می کند.

در فضاهای بین نمک‌های معدنی در مینای دندان، این رادیکال‌های آزاد ناپایدار به مولکول‌های رنگدانه آلی متصل می‌شوند و در نتیجه اجزای کوچک و با رنگدانه کمتری ایجاد می‌کنند.

با انعکاس نور کمتر، این مولکول های کوچکتر “اثر سفید کننده” ایجاد می کنند. محصولات مختلفی برای از بین بردن لکه ها در بازار موجود است.

 

خدمات بلیچینگ در شهران – قیمت بلیچینگ در شهران

برای موفقیت‌آمیز بودن درمان سفید کردن، متخصصان دندانپزشکی ما باید نوع، شدت و محل تغییر رنگ دندان را به درستی تشخیص دهند. قرار گرفتن در معرض زمان و غلظت ترکیب بلیچینگ، نقطه پایان سفید کردن دندان را تعیین می کند.

برای مشاوره و تعیین نوبت همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

‫6 نظر

 • بهروز منصوری گفت:

  خیلی خوشحالم که هستین

 • مرتضی حسینی گفت:

  aaaaliii bood

 • علی محمد گنجی گفت:

  سایتتون محشرههههه

 • علی خوش نیت گفت:

  خیلی زیبا بود مهندس

 • محمد سبحانی گفت:

  من یکی از کاربران دائمی سایت شما هستم

 • رضا کمالی گفت:

  میشه مطلب رو توی وبلاگ خودم بزارم؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  code