خدمات دندانپزشکی زیبایی

فهرست مطالب

بلیچینگ

برای داشتن دندان هاس سفید بلیچینگ بهترین و سالمترین روش میباشد. داشتن دندان‌های سفید آرزوی هرکسی است، زیرا دندان سفید در ظاهر نشان‌دهنده سلامتی است. دندان‌های سفید به طور مستقیم بر زندگی، روابط اجتماعی و اعتماد به نفس فرد تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل، داشتن دندان سفید بسیار مهم است.

ایمپلنت

ایمپلنت‌ها از تیتانیوم ساخته می‌شوند که در استخوان فک برای جایگزینی دندان‌های از دست‌ رفته و برای باز گرداندن عمل کرد و زیبایی دندان‌ ها استفاده می‌شود . در قرنی که ما در آن زندگی می‌کنیم ، روش‌ های کاشت به یکی از کاربردی‌ ترین روش‌ های درمانی تبدیل شده است . برای مطالعه بیشتر کلیک کنید

کامپوزیت ونیر

پرکردن کامپوزیت ونیر یکی از زیباترین روش‌های درمانی است که توسط دندانپزشکان در کلینیک دندانپزشکی تاج برای درمان نقص در ساختار دندان پس از ضربه، پوسیدگی دندان، تغییر رنگ و ازبین‌رفتن سطح دندان استفاده می‌شود. اگرچه پرکردن کامپوزیت جایگزینی برای دندان ازدست‌رفته نیست

روکش لمینت

روکش لمینت درمانی برای از بین بردن نقص زیبایی بیماران به دلیل تغییر شکل و شکستگی در دندان است. روکش لمینت روکش سرامیکی نیز نامیده می‌شود. روکش لمینت با اندازه‌گیری دقیق دندان‌های بیمار طراحی می‌شود و روی سطح دندان‌ها چسبانده می‌شود. بارزترین ویژگی روکش لمینت این است.

خدمات دندانپزشکی زیبایی

به روشهایی که برای زیبایی و سلامت دندانهایتان انجام می دهید دندانپزشکی زیبایی گفته می شود. لبخند یک شخص مهمترین قسمت از زیبایی فرد می باشد. به همین دلیل ، دندانپزشکی زیبایی یکی از مورد توجه ترین روش های زیبایی می باشد. برای انجام دندانپزشکی زیبایی، ابتدا باید از یک دندانپزشک متخصص وقت بگیرید. در دندانپزشکی زیبایی به اندازه ، شکل ، رنگ ، موقعیت و چینش دندان و لثه ها توجه می شود. باید بدانید که دندانپزشکی زیبایی تحت پوشش بیمه نمی باشد.

روش های دندانپزشکی زیبایی

افرادی که می خواهند از دندانپزشکی زیبایی استفاده کنند در مورد روش های انجام این کار بسیار کنجکاو می باشند. شما می توانید با انتخاب یکی از روش های دندانپزشکی زیبایی که ترجیح می دهید ، روش مورد نظر را با متخصص خود شروع کنید. روش های رایجی که در دندانپزشکی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد به شرح زیر می باشد:

• سفید کردن دندان ها
• بریس های شفاف
• روکش لمینت
• کامپوزیت ونیر
• زیبایی لثه
• ایمپلنت دندان
• روکش زیرکونیا

چرا دندانپزشکی زیبایی ارزش سرمایه گذاری دارد

خدمات دندانپزشکی زیبایی شامل تمام روش های دندانپزشکی می باشد که هدف اصلی آن بهبود ظاهر دندان ها می باشد. با این حال ، دندانپزشکی زیبایی می تواند برای لبخند و همچنین سلامت دهان و دندان شما مفید باشد.

روش هایی که تحت عنوان خدمات دندانپزشکی زیبایی انجام می شوند ، از روکش های لمینت سرامیکی گرفته تا سفید کردن دندان ها تا کانتور کردن مجدد لثه ، همه این روش ها برای رسیدن به زیبای و سلامت در ارتباط با لبخند شما می باشند. آیا از دندان های خود ناراضی می باشید و به فکر استفاده از دندانپزشکی زیبایی می باشید؟ به همین دلیل ساده می باشد که این روش های دندانپزشکی کاملاً ارزش سرمایه گذاری دارند!

سلامت لبخند خود را بهبود ببخشید

دندانپزشکی زیبایی نه تنها می تواند دندان های شما را تراز می کند ، بلکه از سلامت دهان و دندان شما حمایت می کند. دندانپزشکی زیبایی معمولاً یک فرصت عالی برای بیماران برای رفع مشکلات اساسی دندانپزشکی می باشد. قبل از انجام بسیاری از اقدامات زیبایی مانند سفید کردن دندان یا حتی روکش ، دندانپزشک لبخند شما را از نظر وجود مشکلات بهداشت دهان و دندان کاملاً ارزیابی می کند.

این معاینه به این دلیل انجام می شود که دندان ها و لثه های شما باید سالم باشند تا بهترین نتیجه را از این روش ها به دست آورید. بنابراین نه تنها سرمایه گذاری شما در دندانپزشکی زیبایی به نفع سلامت دهان و دندان شما خواهد بود ، بلکه انگیزه بیشتری برای محافظت از لبخند خود خواهید داشت!

اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت

اکثر افراد در خدمات دندانپزشکی زیبایی سرمایه گذاری می کنند تا مشکلات زیبایی خود را حل کنند. دندانپزشکی زیبایی می تواند به شما کمک کند تا اعتماد به نفس بیشتری در لبخند خود داشته باشید. افرادی که به لبخند خود افتخار می کنند و اعتماد به نفس بالایی دارند، هنگام صحبت کردن ، خندیدن و غذا خوردن احساس ترس نمی کنند و از اینکه کسی دندان های آنها را ببیند نمی ترسند.

این که آیا شما برای آینده در دندانپزشکی زیبایی سرمایه گذاری می کنید یا صرفاً به این دلیل که وقت آن است که لبخند رویاهای خود را داشته باشید ، به خود شما بستگی دارد. داشتن دندان های زیبا به این معنی است که لبخند بیشتری خواهید زد که شما را شادتر می کند.

همچنین در تعامل با جامعه ، از مصاحبه و جلسات کاری گرفته تا قرارهای احتمالی و اجتماعات خانوادگی ، استرس کمتری خواهید داشت. هرگز نگران نخواهید بود که افراد به دلایل نامناسب به دندان های شما نگاه می کنند.[۱]

جلوگیری از آسیب های در آینده

برخی از افراد به دلیل صدمه ای که قبلاً به دندان هایشان وارد شده است ، باید به دنبال اقدامات زیبایی باشند. به عنوان مثال ، کسی که سالها دندان قروچه دارد ممکن است دندان های خود را ساییده باشد و نیاز به تاج یا روکش داشته باشد تا زیبایی لبخند خود را بازگرداند و از آسیب های آینده به دندان جلوگیری کند.

اگر در اثر ساییدگی و ضربه دندان های شما شکسته باشد ، کامپوزیت ونیر یا روکش دندان می تواند لبخند شما را بازسازی کند و احتمال وقوع این نوع آسیب را در آینده کاهش دهد.

علاوه بر این ، اصلاح ترتیب دندان ها می تواند درد فک و سردرد را تحت تأثیر قرار دهد و بر کیفیت زندگی شما تأثیر مثبت بگذارد. دندان های کج می توانند این علائم را به دلیل تأثیر روی اعصاب فک ایجاد کنند ، بنابراین با سرمایه گذاری در دندانپزشکی زیبایی ، شما بر روی یک زندگی سالم تر سرمایه گذاری می کنید!

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *