منوی دسته بندی
لمینت  اقساطی  تهران

لمینت  اقساطی  تهران

لمینت  اقساطی  تهران

در بسیاری از کلینیکها و فضاهایی که خدمات دندانپزشکی ارائه می کنند، شرایط سخت گیرانه و درصد های بالایی وجود دارد که سبب شده تا بسیاری از متقاضیان بی رغبت گردند، اما در کنار آن برخی از کلینیکها برای رفع این مشکل راهکار هوشمندانه و جدیدی را به وجود آورده‌اند و آن هم خدمات اقساطی برای لمینت دندان است.

در کلینیکهای شهر تهران لمینت اقساطی انجام میشود و خدمات لمینت اقساطی تهران و کامپوزیت اقساطی به راحتی انجام می‌پذیرد، کارمزد خیلی پایین و بازپرداخت بلند مدت سبب شده تا از این طرح استقبال خوبی به عمل آید.

لمینت اقساطی دندان در تهران

زمانی که فکر لمینت‌دندان در ذهن افراد به وجود می‌آید، اولین پرسشی که مطرح می گردد هزینه انجام لمینت میباشد؛ باید توجه داشته باشید امروز لمینت اقساطی تهران به وجود آمده است؛ اما موارد خیلی زیادی در تعیین هزینه نهایی دخیل است.

برای اینکه بتوانید لمینت دندان را به بهترین صورت ممکن انجام دهید نیاز است تا کلینیک خوبی را پیدا کنید، تنها کافیست با کارشناسان و متخصصان ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

مزایای طرح اقساطی

برای استفاده نمودن از مزایای لمینت اقساطی تهران و کامپوزیت می‌توانید از مزایای ویژه این طرح استفاده نمایید:

کارمزد خیلی پایین:

شما می توانید از تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد سالانه ۸ درصد استفاده نمایید.

اقساط بلند مدت: شرایط متنوعی برای بازپرداخت اقساط از ۶ تا ۱۲ ماه دارد.

مبلغ تسهیلات:

با توجه به ضمانتی که ارائه می کنید می توانید بین ۶ تا ۳۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت نمایید. دندانپزشکی اقساطی:

می‌توانید علاوه بر لمینت اقساطی تهران و کامپوزیت از بقیه خدمات دندانپزشکی اقساطی هم بهره ببرید.

استفاده کردن از طرح تکمیل درمان: عزیزان می توانند علاوه بر همه خدمات اقساطی بالا از طرح تکمیل درمان هم استفاده نمایند، از خدمات زیبایی مانند جراحی بینی، کاشت مو، آزمایش خون، فیزیوتراپی چشم و بقیه موارد هم استفاده کنید.

لمینت اقساطی با چک:

شما می توانید با ارائه دو فقره چک ضمانت هزینه درمانی را را در طرح لمینت اقساطی تهران تا ۱۲ ماه پرداخت نمایید، توجه به نکات پایین برای استفاده کردن از این امکان ضروری خواهد بود.

داشتن چک به نام شخص و یا ضامن

داشتن شغل برای فرد متقاضی

نداشتن چک های برگشتی و قسط های معوق بانکی

در صورتی که شرایط فوق وجود داشته باشد تا ۲۰ میلیون تومان به شکل قرض الحسنه می توانید اعتبار دریافت کنید، باز پرداخت قسط ها هم یک ماه بعد از تراکنش و تنها به مقدار هزینه انجام خواهد شد.

امکان استفاده کردن از بقیه خدمات زیبایی و درمانی برای شخص متقاضی فراهم می باشد، در صورتی که خوش حساب باشد و پرداخت اقساط را در موعد مشخص انجام دهد برای دوره‌های بعد می تواند از امکان خرید کالا و لوازم خانگی اقساطی هم استفاده کند.

هزینه لمینت دندان چقدر است؟

چنانچه می دانید مواد اولیه لمینت وارداتی می باشد و هزینه آن با عنایت به نوسانات ارزی دچار نوسان می باشد، ضمناً طبق تخصص پزشک هزینه نهایی معین خواهد شد با توجه به موارد بیان شده هزینه لمینت برای ۳ نوع مواد اصلی که استفاده می گردد به شرح زیر خواهد بود.

لمینت زیرکونیا : هزینه بین یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان می باشد، جلوه این لمینت کمتر از انواع دیگر لمینت میباشد.

لمینت فلدسپاتیک: این مدل لمینت از گرانترین و بهترین مواد به کار رفته در لمینت میباشد، ویژگی این مدل لمینت طبیعی بودن دندان های لمینت شده می باشد؛ هزینه این لمینت بین دو میلیون تا چهار میلیون تومان است.

لمینت آی پی اس: این لمینت با کیفیت است و زیبایی زیادی به دندان می بخشد، هزینه این یک و نیم میلیون تا دو میلیون تومان می باشد.

طول عمر لمینت دندان چقدر است؟

چنانچه اطلاع دارید لمینت دندان کامپوزیت ماندگاری دائمی و همیشگی ندارند و عمر آنها به عوامل زیادی مانند رعایت کردن بهداشت دندان و دهان و انتخاب پزشک متخصص و عوامل دیگر بستگی دارد؛ اما به طور کلی طول عمر دقیقی برای لمینت دندان و کامپوزیت نمی‌توان در نظر گرفت.

اگر لمینت به درستی نصب گردد و نکات مورد نیاز آن رعایت شود و طول عمر لمینت تقریباً ۱۵ تا ۲۰ سال است و کامپوزیت هم بین ۷ تا ۱۰ سال ماندگاری دارد؛ البته به شرطی است که موارد زیر رعایت شود.

مراقبت های بعد از کامپوزیت و لمینت انجام گیرد و بهداشت دندان و دهان به خوبی رعایت گردد و پزشک متخصص زیبایی انتخاب شود که با تجربه و با دانش است.

لمینت اقساطی در تهران

لمینت اقساطی تهران یکی از امکاناتی است که کلینیک های زیبایی در شهر تهران برای متقاضیان در نظر گرفته‌اند تا امکان بهره وری از لمینت های با کیفیت برای همه فراهم شود چنانکه می دانید پوشش های لمینتی از خدمات زیبایی کلینیک هاست که هزینه زیادی هم دارد، به همین جهت لمینت اقساطی تهران به شما کمک کرده تا بتوانید خیلی راحت از خدمات زیبایی دندان استفاده کنید.

قیمت لمینت دندان در سال ۱۴۰۰

هر چند قیمت‌ها لحظه ای است و با توجه به نوساناتی که در بازار وجود دارد قیمت ها دستخوش تغییرات می شود، اما شاید خالی از لطف نباشد که بدانید آن دسته از پزشکانی که از تکنولوژی خیلی پیشرفته برخوردارند هزینه های بالاتری را برای انجام لمینت دندان در نظر می‌گیرند.

اقساط لمینت

لمینت اقساطی تهران یک طرحی است که می توانید به وسیله آن از پس هزینه های زیاد دندانپزشکی به راحتی برآیید، بسیاری از اشخاص برای پرداخت این هزینه‌ها با مشکل روبرو می‌شوند؛ بنابراین می‌توان از لمینت اقساطی تهران استفاده کرد.

سخن پایانی

اگر می‌خواهید لمینت دندان داشته باشید توصیه می گردد قبل از هر اقدامی نسبت به پزشک خود و مهارتها و تخصص و تکنولوژی که در اختیار دارد اطلاعات دقیقی به دست آورید تا اول نسبت به هزینه ها اطلاع پیدا کنید که در انتها و یا اواسط کار شوک زیادی به شما وارد نگردد.

و طرح لمینت اقساطی تهران یک طرح خوب و پسندیده و در عین حال هوشمندانه است که دوباره علاقمندان زیبایی را به طرف کلینیک های زیبایی و درمانی کشانده است.