منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه:

لمینت درجنت آباد

لمینت یک روکش و پوششی نازک از جنس سرامیک یا پرسلن برای دندانها به شمار می آید.

این ماده  به واسطه متخصصان دندانپزشکی لمینت در جنت آباد و سایر شهرها به منظور ایجاد زیبایی به دندان ها چسبانده می شوند و شکلی بسیار جذاب و منحصر به فرد را به دندان شخص ارائه می نهند.

 متخصصان دندان به منظور انجام این کار مینای دندان را به میزان خیلی کم تراش داده تا لمینت به شکلی صحیح و راحت به دندان پیوند خورده و دچار ظاهری زشت و نامرتب نشود.

 

لمینت در جنت آباد:

 

داشتن دندان های سالم سبب لبخندی جذاب و زیبا می شود.از این رو افراد زیادی تمایل دارند، که رنگ لمینت دندان های ایشان مشابه به دندان‌های اصلی باشد.

 لذا در روش لمینت انتخاب نمودن رنگ توسط شخص امکان پذیر است،این رنگ ممکن است حالت طبیعی دندان را داشته و یا رنگ سفید و خیلی سفید یخچالی مانند باشد.

 

با توجه به این متخصصان دندانپزشکی در جنت آباد همواره به مراجعین خویش توصیه می نمایند که رنگ لمینت طبیعی همیشگی بوده و بسیار شیک و زیبا خواهد بود،با توجه به این، در نهایت برگزیدن رنگ لمینت طبق نظر شخصی بیمار انجام می پذیرد.

در صورتی که شخص لمینت دندان را انجام داده بایستی به توصیه‌ها و سفارشات متخصصین لمینت عمل نماید.

متخصصین دندانپزشکی لمینت در جنت آباد به بیماران خود توصیه می نمایند که همواره جهت دوام و ماندگاری لمینت دندان خویش موارد زیر را رعایت نمایند:

همواره شما به منظور داشتن دندان هایی سالم و جلوگیری از پوسیدگی دندان،همچنین افتادن و یا شکستن لمینت دندان باید بهداشت دهان و دندان را رعایت نموده و مسواک زدن را فراموش نکنید.

به منظور جلوگیری از سایش و آسیب به لمینت دندان،باید از مسواک‌های نرم و خمیر دندان‌های ضد سایش استفاده نمایید ؛چراکه بکارگیری از مسواک های درشت و زبر و خمیردندان های نامناسب باعث سایش و آسیب لمینت دندان شما خواهد شد.

همواره به منظور سلامت دهان و دندان و لمینت خویش باید تقریباً هر ۶ ماه یکبار به دندانپزشک خویش مراجعه کرده و دندان های خود را چکاب نمایید. تمیز کاری دقیق و حرفه ای و همچنین معاینه دندان توسط متخصصان لمینت در جنت آباد نیز با مهارت و چیره دستی بی نظیری انجام می پذیرد.

گاهی اتفاق می افتد که به منظور بستن و یا باز کردن درب بطری، شکستن و یا پوست گرفتن بعضی از میوه های خشک و مواردی این چنینی از دندان استفاده می کنید ؛در صورت داشتن لمینت نباید از دندان خویش به عنوان یک ابزار به کار بگیرید،چرا که دچار آسیب و شکستگی می‌شود.

شما باید بعضی از عادات غلط در رفتار خود را که به وسیله دندان انجام می دهید اصلاح نمایید از جمله گاز گرفتن ناخن و یا سایر اشیا سفت و سخت. چرا که این عادات سبب ترک خوردن دندان و یا شکستن لمینت دندان شما می شود از این رو بایستی این رفتار مخاطره آمیز را کنار بگذارید.

شما می توانید با مراجعه به متخصصان دندانپزشکی در کلینیک لمینت در جنت آباد تمامی آنچه در مراحل درمان و پس از آن را انتظار دارید با متخصصان ما در میان بگذارید.

مثلاً رنگ لمینت، تغییر فرم دندان ها، بستن و یا کم کردن فاصله بین دندان ها.

دندانپزشکان کلینیک لمینت در جنت آباد ابتدا یک عکس از از دندان های شما تهیه نموده و در آخر بعد از انجام فعالیت های مرتبط با لمینت، تفاوت های قبل و بعد از این روش را به شما نشان خواهند داد.

 

.

بخوانید
آنچه در مورد کامپوزیت ونیر باید بدانید

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • امیرحسین رجبی گفت:

  خیلی ممنون از توضیحاتون خوبتون

 • اسماعیل نصیری گفت:

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 • احمد اکبری گفت:

  عاااااااااااالی

 • امیرحسین یزدانی گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 • عباسعلی قهرمانی گفت:

  ایول

 • روح الله انتظامی گفت:

  با اجازتون بازنشر شد

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *