منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه:

لمینت درسعادت اباد

در حال حاضر یکی از مهمترین عللی که اشخاص خواص به کلینیک های دندانپزشکی حضور پیدا می کنند ترمیم و زیبایی دندان های آنها می باشد.

در واقع یکی از از مهمترین و پرکاربردترین فعالیت های دندانپزشکی بعد از درمان نمودن دندان های آسیب دیده و پوسیده ایجاد زیبایی و ترمیم  دندان ها می باشد.

لمینت دندان یکی از راهکارهایی است که توسط دندانپزشکان مجرب در محله های سعادت آباد توصیه شده و انجام می پذیرد. با توجه به این لمینت دندان باعث ایجاد لبخندی زیبا و فوق العاده در شما خواهد شد.

 

لمینت در سعادت آباد:

سفید کردن دندان و ترمیم با لمینت در سعادت آباد توسط دندانپزشکان چیره‌دست و باسواد انجام می پذیرد.

فعالیتهای این دندانپزشکان در زمینه های ترمیم دندان های نامنظم،ترک خورده،شکسته شده و دندانهای دارای فاصله نیز با تبحر و دقت بالایی انجام می شود.

در واقع لمینت یک روکش کاملا همرنگ با دندان‌های واقعی می باشد،که دارای جنس زرین است و به منظور قرار دادن این لمینت باید به اندازه نیم میلیمتر از دندان اصلی تراشیده شود. چرا که پس از انجام لمینت دندان ها دارای شکل و ظاهری بزرگ و نامیزان نباشند.

به همین منظور دندانپزشکان مجرب لمینت در سعادت آباد توصیه می نمایند، در صورتی که فرد تنها به منظور سفید کردن دندانهایش به کلینیک مراجعه می نماید استفاده از روش لمینت چندان مطلوب نمی باشد به دلیل اینکه شکل ظاهری دندان ها به طور دائم تغییر پیدا می کند .

لمینت در سعادت آباد به مدت یک یا دو جلسه و تقریباً حدود ۳ تا ۵ ساعت به طول می انجامد و نهایتا مرحله درمان تمام می شود.

 

سفید کردن دندان با کامپوزیت در سعادت آباد:

به دلیل همرنگ بودن کامپوزیت با دندان های واقعی،این ماده جهت سفید کردن دندان نیز کاربرد دارد. در ادامه به منظور آشنا کردن شما با روشهای لمینت و کامپوزیت به تفاوت های این دو با یکدیگر خواهیم پرداخت

تفاوت لَمینت با کامپوزیت:

جنس مواد استفاده شده در هر یک از این روشها با یکدیگر فرق دارد.

مدت زمان درمان به وسیله لمینت تقریباً ۳ هفته به طول می انجامد، این در حالی است که زمان کافی برای تولید کامپوزیت برای هر فک با یک جلسه اتمام می یابد.

در روش لمینت بایستی دندان ها به اندازه نیم میلیمتر تراشیده شوند،اما در راهکار پیشنهادی کامپوزیت تراشیدن دندان لازم نیست و بایستی از دندانها قالب گیری شود.در نهایت این یک روش غیر تهاجمی به حساب می آید.

 در صورتی که کامپوزیت دندان دچار مشکل و آسیب شود،احتمال ترمیم آن وجود دارد. این حالی است که لمینت دندان چنین امکانی ندارد.

 البته باید در نظر داشته باشید که استحکام و مقاومت لمینت در مقایسه با کامپوزیت به نسبت بیشتر خواهد بود

علاوه بر آن دوام و مقاومت رنگ لمینت نسبت به کامپوزیت خیلی بیشتر است.

 روش کامپوزیت نسبت به لمینت مقرون به صرفه تر و همچنین رسیدن به شکل مورد نظر دندان در این روش آسان‌تر خواهد بود.

به این نکته نیز باید توجه نمود که کامپوزیتها به طور تقریبی در هر سال باید یکبار پولیش بخورند اما در لمینت نیازی به این کار نیست و دائمی محسوب می شود.

با توجه به آنچه گفته شد به شما توصیه می شود؛ در صورت نیاز به هر یک از راهکارها ی درمانی می توانید با دندان پزشکان و مشاوران دندان،در محله سعادت آباد،ارتباط برقرار نموده و راهنمایی بگیرید چرا که این پزشکان دارای تبحر و تجربه زیادی هستند.

 

.

بخوانید
8 روش سفید کردن روکش دندان 

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • عباسعلی طالبی گفت:

  عاااااااااااالی

 • عباس نوری گفت:

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 • نادر افشاری گفت:

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 • غلامحسین گلپایگانی گفت:

  سایتتون محشرههههه

 • سیدحسین دستغیب گفت:

  گروه واتساپی هم دارید؟

 • حبیب محمد گفت:

  یه سوال داشتم خرید حضوری هم دارید

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *