منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه :

لمینت درشاهین جنوبی

امروزه لمینت یک روش برای رفع ایرادات دندان از لحاظ شکل ظاهری و یا فواصل بین دندان شناخته شده است. در این روش به‌وسیله موادی تقریباً شبیه به خود دندان و مشابه با رنگ اصلی آن تولید می‌شود که توسط دندان‌پزشکان متخصص و با انجام فعالیت‌های لازم و ضروری بر روی دندان قرار می‌گیرند .

در کلینیک‌های دندانپزشکی فقط مشکلات مرتبط با دندان قابلیت حل شدن و درمان دارند، بنابراین مشکلاتی که دررابطه‌با فک و اصلاح آن می‌باشد در حیطه علم دندانپزشکی قرار نخواهد گرفت و بایستی توسط اعمال جراحی و زیبایی تا حدودی امکان‌پذیر باشد.

 

لمینت در شاهین جنوبی :

در حال حاضر انجام لمینت در شاهین جنوبی به شکلی است که اول دندان‌ها و دهان توسط دندانپزشکان این کلینیک معاینه می‌شود، باتوجه‌به اینکه لمینت سرامیکی جهت استفاده همه افراد امکان‌پذیر نیست بایستی بعد از انجام معاینات توسط متخصصان لمینت متناسب با شرایط بیمار انتخاب شود.

دندانپزشکان دلسوز و مجرب در کلینیک‌های لمینت در شاهین جنوبی همواره بیماران خویش را در درمانشان راهنمایی می‌نمایند. ازاین‌رو از شخص خواستارند تا نظر خود را دررابطه‌با لمینت یا روش‌های دیگر درمان به‌صورت آشکار و واضح بیان نمایند.

 

باید در نظر داشته باشید که در صورت پوسیدگی دندان و یا عفونت لثه و سایر بیماری‌های مربوط به دهان و دندان باید اول مشکلات مربوطه حل شده و به درمان آنها بپردازید بعد از آن شما می‌توانید لمینت دندان را توسط این دندانپزشکان ماهر انجام داده و با موفقیت و رضایتمندی از آن بهره‌مند شوید.

.

چگونگی آماده‌سازی دندان پیش از لمینت دندان

C:\Users\Omid Haghighi\Desktop\تهران445\images (1).jpg

برای انجام لمینت دندان اول باید آماده شود یعنی موقعیت دندان برای چسباندن لمینت یا پوسته سرامیکی از هر لحاظ مناسب باشد ازاین‌رو میزان خیلی کم از لایه روی سطح مینای دندان تراشیده می‌شود این مقدار ممکن است در شرایط گوناگون متفاوت باشد اما حداکثر آن یک و نیم میلی‌متر معرفی شده است

بخوانید
کامپوزیت دندان در غرب تهران

علاوه‌برآن قسمت‌های پوسیده و سوراخ شده دندان نیز درمان می‌شود

چگونگی انتخاب رنگ لمینت :

باتوجه‌به اینکه همه تمایل دارند، دندان‌هایی سفید داشته باشند؛ اما این افراد باید در انتخاب رنگ لمینت دندان خویش توجه نمایند به شکلی که رنگ انتخابی آنها با رنگ پوست و مو و دندان‌های اطرافشان تناسب داشته باشد در این صورت لبخندی جذاب و زیبا خواهند داشت.

باتوجه‌به توصیه‌های دندان‌پزشکان متخصص در لمینت در شاهین جنوبی بایستی انتخاب رنگ لمینت خیلی سفید نباشد چرا که در این صورت دندان‌ها قیر طبیعی و به شکل مصنوعی به نظر می‌آیند.

چگونگی قالب‌گیری دندان :

بعد از معاینات و انتخاب لمینت متناسب برای دندان شخص بیمار، دندان‌ها به‌وسیلهٔ یک خمیر مخصوص قالب‌گیری می‌شوند.

این قالب به‌منظور یک مدل جهت تولید لمینت موردنظر در آزمایشگاه به کار برده می‌شود، اما کلینیک لمینت شاهین جنوبی با داشتن دوربین‌های پیشرفته می‌تواند عکس‌های سه‌بعدی از دهان شخص بیمار بگیرد و از این عکس‌ها به‌منظور طراحی و تولید لمینت موردنظر استفاده نماید. در چنین شرایطی نیاز به قالب‌گیری سنتی نمی‌باشد.

چگونگی نصب لمینت بر روی دندان

قبل از آنکه نصب لمینت بر روی دندان به شکل دائم انجام شود، متخصصان دندان‌پزشکی این ماده را به طور موقت روی دندان‌ها می‌چسبانند، تا نسبت به رنگ، اندازه و شکل آن اطمینان حاصل نماید. این کار توسط متخصصان لمینت در شاهین جنوبی امکان‌پذیر می‌باشد.

در واقع این یک فرصت به منزله تنظیم و یا فرم دهی دوباره لمینت خواهد بود، باید در نظر داشته باشید که اگر لمینت به‌صورت دائمی بر روی دندان‌های شما قرار بگیرد دیگر امکان هیچ بازگشت و اصلاحی دررابطه‌با چگونگی لمینت دندان وجود نخواهد داشت. پس همواره در انتخاب خویش دقت نمایید و از مشاوره متخصصان ما در این کلینیک بهره ببرید.

بخوانید
روش صحیح انتخاب رنگ دندان در اصلاح طرح لبخند چیست؟

 

.

.

.

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • رضا جوادی گفت:

  شادکام و سلامت باشید

 • احمد سبزواری گفت:

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 • سیدمحمد یوسفی گفت:

  سلام عالی بود

 • هادی جمشیدی گفت:

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 • جواد عابدی گفت:

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 • حامد فرجی گفت:

  شما پیج اینستا هم دارین؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *