منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه

لمینت در جنت آباد شمالی

با مراجعه به کلینیک های دندان پزشکی برای لمینت در جنت آباد شمالی متوجه می شوید که رشته دندان پزشکی زیر شاخه ای به نام دندان پزشکی زیبایی دارد که این زیر شاخه شامل خدمات متعددی می شود . یکی از این خدمات لمینت نام دارد . لمینت در جنت آباد شمالی به صورت حرفه ای و توسط متخصصین این رشته انجام می گیرد و اگر شما به دنبال لبخندی زیبا هستید لمینت در جنت آباد شمالی می تواند به شما در راستای رسیدن به خواسته تان کمک شایانی کند . در ادامه به توضیح لمینت خواهیم پرداخت .

.

لمینت چیست

لمینت یک روکش است ، که به رنگ دندان ها می باشد و بر روی دندان قرار می گیرد تا معایب دندان های شما از جمله پوسیدگی ، زرد شدگی و غیره را بپوشاند و باعث زیبا تر شدن لبخند شما شود . لمینت در جنت آباد شمالی همان طور که قبلا اشاره کردیم توسط متخصصین دندان پزشکی زیبایی انجام می گیرد و البته برای این کار ابتدا سطح دندان ها کمی تراشیده می شود تا لمینت واقعی تر به نظر برسد و هیچ گونه نقصی در چهره شما به جای نگذارد .

.

انواع لمینت در جنت آباد شمالی

لمینت دندان به دو نوع تقسیم می شود که این دو نوع عبارت اند از : لمینت سرامیکی دندان ها ، که به این نوع از لمینت به عنوان روش مستقیم نیز شناخته می شود که در این نوع لمینت ها از جنس سرامیک می باشند البته در اصطلاح عامیانه به آن ها جنس چینی نیز گفته می شود و این نوع لمینت دارای زیبایی ظاهری بیشتری بوده و رنگ آن ها ثبات بیشتری نیز دارد و نیز نسبت به نوع دوم مقاوم تر می باشند . این لمینت ها پس از اینکه قالب گیری بر روی آن ها انجام می شود در لابراتوار ساخته می شوند و نسبت به نوع دوم لمینت هزینه بیشتری دارد .

بخوانید
ایمپیلنت در شاهین جنوبی

نوع دوم لمینت دندان که در کلینیک های لمینت در جنت آباد شمالی انجام می گیرد لمینت کامپوزیتی می باشد که به آن به علت کمتر تراش دادن دندان ها ، لمینت مستقیم نیز گفته می شود . در این نوع از لمینت همانطور که گفته شد دندان ها نسبت به روش قبلی کمتر تراشیده می شوند و اگر شرایط دندان های شما مناسب باشد هیچ گونه تراشی بر روی آن ها قرار نمی گیرد . میزان براق تر شدن سطح و عبور کردن نور از کامپوزیت دندان ( لمینت نوع دو و روش مستقیم ) بیشتر می باشد و این نوع از لمینت دارای رنگ های متفاوتی می باشد و شما می توانید آن ها را کاملا به رنگ دیگر دندان هایتان سفارش دهید . هزینه این نوع از خدمات دندان پزشکی زیبایی یعنی کامپوزیت نسبت به روش نوع اول و لمینت سرامیکی کمتر می باشد و به صرفه تر نیز هست اما همان طور که قبلا گفته شد این نوع لمینت از مقاومت و کیفیت کمتری نسبت به لمینت سرامیکی و چینی برخوردار می باشد .

.

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • حسین بهشتی گفت:

  مشاورینتون قابل اعتمادن؟

 • جعفر شهبازی گفت:

  شماره تماستون برای خرید تلفنی چنده

 • امین توسلی گفت:

  Awli bood

 • علی رضا آزادی گفت:

  خیلی سایت خوبی دارین

 • امیر کاظمی گفت:

  حرف نداری

 • جمشید رهنما گفت:

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *