منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه

لمینت در صادقیه

درحال حاضر یک لبخند زیبا نمی تواند برای یک انسان آرزویی دست نیافتنی باشد زیرا امروزه روش های بسیار زیادی برای داشتن یک لبخند در دسترس است . شما می توانید با مراجعه به کلینیک های دندان پزشکی لمینت در صادقیه تهران با تجربه کردن لمینت در صادقیه صاحب لبخندی زیبا شوید . زیبایی دندان ها یکی از بیشترین دغدغه هایی است که افراد به دنبال کلینیک های لمینت در صادقیه می باشند . این موضوع چهره شما را به طرز عجیبی تحت تاثیر قرار می دهد .

.

لمینت دندان چیست؟

شما با مراجعه به کلینیک های دندان پزشکی و لمینت در صادقیه می توانید اطلاعات لازم در مورد لمینت دندان را به دست آورید . به لمینت دندان ونیر پرسلن نیز می گویند که از پوسته هایی ظریف و شیشه ای مانند تشکیل شده و با این وجود از استحکام بسیار زیادی برخوردار هستند . این لمینت ها برای پوشاندن زردی سطح دندان ها و نیز سایر نقص های دندان ها که زیبایی را از دندان ها و لبخند شما سلب می کنند به کار می روند . برای قرار گرفتن لمینت ها بر روی دندان های شما ابتدا سطح دندان را کمی تراش می دهند و سپس برای پوشاندن آن سطح از لمینت استفاده می کنند . جنس این لمینت ها از موادی است به رنگ دندان ها که برای اصلاح فاصله ی بین دندان ها ، فرم بد دندان ها ، بد رنگی آن ها و یا طول آن ها و حتی برای دندان هایی که شکسته اند و یا لب پر شده اند استفاده می شود و ایرادات گفته شده را می پوشاند .

بخوانید
لمینت درجنت آباد

.

مزایای لمینت در صادقیه

با در نظر گرفتن و تحقیق در حوزه لمینت دندان و دندان پزشکی زیبایی ، جنبه های مثبتی را در به کار گیری لمینت دندان بررسی می کنیم که از جمله آنان می توانیم به زیبایی و درخشندگی که لمینت دندان به وجود می آورد و باعث ایجاد شدن لبخندی زیبا و دلربا و افزایش اعتماد به نفس می شود ، اشاره نماییم . از دیگر مزایای لمینت دندان می توان به پوشاندن بسیار عالی عیوب سطحی دندان و اصلاح ظواهر را نام ببریم . لمینت دندان از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در برابر تغییر رنگ و رنگ پذیری نیز بسیار مقاوم است . نصب کردن این لمینت ها بر روی دندان های شما زمان زیادی نمی برد و در کوتاه ترین زمان انجام می گیرد . با توجه به تجربه و مهارت کافی و همچنین داشتن تخصص دندان پزشکان زیبایی کلینیک های دندانپزشکی لمینت در صادقیه اگر شما به درستی به توصیه های آنان عمل نمایید ، لمینت دندان های شما می تواند تا حدود ۱۰ سال و یا حتی بیشتر از آن با کیفیت باشد و دوام داشته باشد . روش درمانی لمینت همراه با دیگر روش های درمانی مانند ارتودنسی و ایمپلنت و غیره نیز قابل انجام دادن می باشد و نیازی به انتظار نمی باشد و اینکه نصب و کاشت لمینت نیازی به گذراندن دوره نقاهت ندارد .

.

.

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • حامد تهرانی گفت:

  خرید آنلاین هم دارید

 • مرتضی دهقان گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنینم چجوری باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 • یدالله محرابی گفت:

  دفتر مرکزیتون کجا قرار داره

 • ابوالقاسم خسروی گفت:

  مطلبتون بسیار مفید بود

 • عبدالرضا سهرابی گفت:

  چطوری می تونم باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 • جواد فرد گفت:

  چه سایت قشنگی دارین

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *