منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه

لمینت در غرب تهران

لمینت در غرب تهران: لمینت یک لایه از موادی است‌ که شبیه دندان بوده و روی آن گذاشته می شود. با توجه به سلیقه بیمار متفاوت است و جنبه زیبایی دارد. جزء درمان های اصلی دندانپزشکی زیبای محسوب می شود و به وسیله دندانپزشک صورت می گیرد. به دو طریق لمینت کامپوزیت و لمینت سرامیکی انجام می گیرد. همچنین می توانید به جای ارتودنسی از لمینت استفاده که علاوه بر هزینه کم مدت زمان کوتاهی نیز نیاز دارد. البته قبل از آن باید با پزشک خود مشورت کنید تا بهترین راه درمانی را با توجه به سلامتی خود انتخاب نمایید.

مراحل انجام لمینت در غرب تهران

مراحل انجام لمینت در غرب تهران: برای کار لمینت باید سه مرحله را طی کنید؛ که به شرح زیر می باشد:

*مرحله اول مشاوره: شما ابتدا باید هدف خود را به دندانپزشک بگویید تا با توجه به آن دندان ها را معاینه کند. و مشخص شود که آیا برای شما مناسب است یا نه. برای این کار باید از دندان ها عکس برداری شود.

*مرحله دوم آماده سازی: از آنجایی که لمینت جایگزین قسمتی از مینای دندان می شود، باید کمی از مینای سطح دندان برداشته شود که این کار با بی حسی و یا بدون آن انجام می شود. بعد از آن دندانپزشک قالب دندان را آماده و به آزمایشگاه دندانپزشکی می فرستد که بین ۲ تا ۴ هفته زمان می برد.

*مرحله سوم اتصال: آخرین مرحله است؛ دندانپزشک آن را موقتاً روی دندان گذاشته تا بررسی های لازم را از نظر رنگ، اندازه و شکل انجام دهد. و بعد از آنکه مناسب بود آن را با سیمان مخصوص به طور دائم روی دندان می گذارد، و با نور درمانی سفت شدن آن را سرعت می بخشد.

بخوانید
خدمات کامپوزیت در جنت آباد

.

متخصص لمینت در غرب تهران

متخصص لمینت در غرب تهران: اگر محل سکونت شما تهران باشد پیدا کردن بهترین متخصص در غرب تهران کار راحتی نیست. باید در انتخاب متخصص دقت کافی را داشته باشید، چرا که لمینت دندان جهت پوشاندن عیب های دندان و زیبایی ظاهری کاربرد دارد. از این رو یک متخصص لمینت باید بتواند طبیعی ترین و بهترین روکش را برای فرد نصب کند. که این مسئله از موارد مهم انتخاب دندانپزشک ماهر می باشد. در صورتی که اگر دندانپزشک تخصص لازم را در این زمینه نداشته باشد مشکلاتی را برای فرد به وجود می آورد.

.

راه های انتخاب متخصص لمینت دندان در غرب تهران

.

۱-بررسی نمونه کارهای قبلی: با رفتن به مطب دندانپزشکی می توانید این کار را انجام دهید. همچنین از دندانپزشک نمونه کارهای قبل و بعد از نصب لمینت را بگیرید و مقایسه کنید.

۲- پرسش از مراجعین: می توانید از کسانی که به مطب مراجعه می کنند درباره رضایت و با عدم رضایت سوال کنید.

۳- بررسی نمونه کارها از طریق سایت: از طریق مراجعه به سایت های ویژه ی متخصصین می توانید از نحوه کار دندانپزشک ، میزان رضایت کاربران و همچنین مدارک پزشکی و دندانپزشکی آگاهی کسب کنید.

۴-سابقه متخصصین: از موارد مهم است، چرا که تجربه و مهارت متخصص با سابقه درمانی او ارتباط تنگاتنگ دارد. زیرا لمینت هم دارای جنبه درمانی و هم جنبه زیبایی می باشد. همچنین پیچیدگی ها و ظرافت های زیادی دارد.

*جنبه درمانی: قبل از نصب روکش لمینت باید وضعیت دندان ها از نظر پوسیدگی، شکستگی و … بررسی شود. گاهی اوقات باید یک سری درمان هایی صورت گیرد که این نیز به مهارت و تخصص دندانپزشک بستگی دارد.

بخوانید
خدمات بلیچینگ در شهران - معرفی و قیمت

*جنبه زیبایی: مهم ترین فاکتور در انتخاب بهترین متخصص لمینت در غرب تهران این می باشد که لمینت دندان با ظرافت و مهارت به طور طبیعی روی دندان نصب شود.

با انجام این مراحل می توانید بهترین متخصص لمینت در غرب تهران را با خیالی آسوده انتخاب کنید.

مراقبت های لازم بعد از لمینت

مراقبت های لازم بعد از لمینت: مراقبت هایی مانند مسواک زدن، استفاده از نخ دندان، شستشو با دهان شویه، نکشیدن سیگار، عدم فشار آوردن به آن، پرهیز از خوردن نوشیدنی ها و خوراکی هایی که باعث تغییر رنگ آن می شود و… می باشند. که در صورت رعایت همه ی این موارد ۷ تا ۱۵ سال قابل استفاده است.

.

.

.

.

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • شهرام مهدوی گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • غلامعلی هاشمی گفت:

  شماره تماستون برای خرید تلفنی چنده

 • امیر ابراهیمی گفت:

  سایتتون محشرههههه

 • علیرضا ذولفقاری گفت:

  شادکام و سلامت باشید

 • مسلم ترابی گفت:

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 • علی اصغر زارعی گفت:

  این مطلب حرف نداشت

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *