منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه

لمینت در پونک

لبخندی زیبا که امروزه دغدغه بسیاری از مردم است را می توانید با لمینت در پونک تجربه کنید . لمینت زیر شاخه ای از دندان پزشکی زیبایی می باشد که روشی تقریبا آسان برای تجربه یک لبخند دلربا را در دسترس شما قرار می دهد . اگر شما به دنبال جمع آوری اطلاعات در مورد لمینت دندان ها و دیگر خدمات دندان پزشکی زیبایی می باشید کلینیک های لمینت در پونک با داشتن کادر درمانی مجرب می توانند اطلاعاتی را با شما در میان بگذارند و به تصمیم گیری شما کمک کنند .

.

آشنایی با لمینت دندان

در ابتدا باید بدانیم که لمینت دندان چه کارایی دارد . به موادی که هم رنگ دندان های شما هستند لمینت می گویند و از این این لمینت ها برای موارد مختلفی از قبیل عیوب ظاهری دندان ها ، اصلاح فرم آن ها ، پوشاندن فاصله ی زیاد میان دندان ها و همچنین رنگ کردن قسمت های بی رنگ و بد رنگ به کار می روند . اگر به کلینیک های لمینت در پونک مراجعه نمایید آن ها به شما توضیح خواهند داد که لمینت ها به طور کلی به دوع تقسیم می شوند . لمینت ها یا از جنس سرامیکی می باشند و یا نوع دیگر آن که کامپوزیتی نام دارد . به نوع دوم آن روش مستقیم نیز گفته می شود و هر دو نوع آن ها در کلینیک ها و یا مطب های لمینت در پونک و یا هر منطقه ی دیگری ساخته می شوند . در انجام لمینت دندان های شما کمترین تراش را می خورند و اگر شما به کادری مجرب و متخصص مراجعه کنید تجربه خوبی ازلمینت دندان های خود خواهید داشت و رضایت کامل نیز خواهید داشت و همچنین با اطمینان بسیار می توانید صاحب دندان هایی زیبا و اعتماد به نفسی فوق العاده حاصل از یک لبخند زیبا شوید . این روش برای پوشاندن عیوب دندان های شما ، اولین و بهترین و کار آمد ترین روش می باشد .

بخوانید
آیا شما کاشت دندان برای شما مناسب است؟

.

عوارض احتمالی لمینت دندان

بعد از اینکه شما لمینت دندان انجام دادید ، این امکان وجود دارد که دندان های شما در برابر سرما و گرما حساس تر شوند . در صورت بروز این مشکل شما کمی باید صبر کنید تا دندان های شما عادت کنند . یکی از دیگر مشکلات این است که امکان دارد لمینت دندان های شما بشکنند که در واقع دلیل این مشکل خود بیمار است به دلیل رعایت نکردن یک سری نکات مانند خوردن غذا های سفت و به عنوان مثال جویدن یخ . اگر شکستگی لمینت برای شما اتفاق افتاد جایی برای نگرانی نیست و شما می توانید با مراجعه به دندان پزشک خود با لمینت های کامپوزیتی و یا سرامیکی به راحتی آن شکستگی را ترمیم کنید . امکان تغییر رنگ لمینت ها بعد از گذشت چندین سال وجود دارد عواملی مانند خوردن زیاد قهوه و کشیدن سیگار و غیره می تواند بر روی رنگ لمینت شما تاثیر بگذارد که این مشکل نیز با ترمیم لمینت حل شدنی می باشد .

.

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • رمضان حاجی گفت:

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 • میلاد امیری گفت:

  دستخوش

 • احسان حسینی گفت:

  مثل همیشه عالی و کاربردی

 • حمید عرب گفت:

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 • جمشید ملک گفت:

  هزینه مشاورتون چنده؟

 • عباسعلی باستانی گفت:

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *