منوی دسته بندی
کامپوزیت اقساطی

کامپوزیت اقساطی

مقدمه:

ممکن است کامپوزیت دندان برای شما یک روش درمانی گران قیمت به نظر آید، در این راستا کلینیک دندانپزشکی تاج ، کامپوزیت اقساطی را به شما پیشنهاد می کند.. دقت داشته باشید که در حال حاضر در میان عموم افراد زیبایی ملاک بسیار مهمی است. یکی از ویژگی هایی که باعث زیباتر شدن چهره می گردد دندان ها است. هر فرد با لبخند زدن می تواند تصویری جذاب به سایر افراد هدیه دهد.

بهتر است بدانید هدیه کردن لبخندی زیبا به دیگران جزء رویاهای دست نیافتنی به شمار نمی رود؛ چرا که همه افراد قادر هستند تا با استفاده از دندانپزشکی زیبایی خاصی را از آن خود سازند. در علم دندانپزشکی معمولاً کسری شیوه ‌های گوناگون جهت ترمیم دندان به کار گرفته می شود. از جمله این شیوه ها می توان به کامپوزیت دندان اشاره نمود.

3 2

 کامپوزیت

در حقیقت کامپوزیت موادی است که جهت پر نمودن دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد و مواد کامپوزیت به شکل خمیری است و همچنین رنگ آن ها به رنگ دندان‌ ها می باشد که یک لایه تقریباً نازک بر روی دندان واقع می ‌شود و با استفاده از فرد متخصص در این زمینه فرم می‌ گیرد . به منظور ثابت کردن این مواد بر روی سطوح دندان ، دندانپزشک پس از اینکه آن را بر روی دندان فرم داد آن ها را با استفاده از نور آبی محکم می سازد.

 کامپوزیت اقساطی

در حال حاضر به منظور ترمیم سازی دندان در کلینیک های مخصوص دندانپزشکی معمولاً لمینت سرامیکی و یا کامپوزیت دندان را مورد استفاده قرار می دهند. آن دسته از افرادی که دچار شکستگی دندان شده ‌اند یا رنگ دندان های آن ها بد رنگ بوده و یا شکل بدی دارند ، معمولاً از شیوه لمینت دندان و کامپوزیت جهت ترمیم سازی دندان‌ ها استفاده می ‌کنند تا از این راه بتوانند به زیبایی برسند.

2 3

توجه داشته باشید که استفاده از شیوه های کامپوزیت و لمینت دارای هزینه زیادی است و هر شخصی نمی تواند از پس این هزینه ها بر آید. همواره یک سری کلینیک هایی وجود دارد که جهت انجام کار های زیبایی دندان با استفاده از شیوه کامپوزیت راه حلی را پیشنهاد می کنند که هر یک از افرادی که قصد استفاده از روش‌های زیبایی دندان را دارند می توانند از روش کامپوزیت اقساطی استفاده نمایند و این کار به آن ها کمک می کند تا به راحتی هزینه‌ های موجود را پرداخت کنند.

یکی از مهم ‌ترین اهدافی که معمولاً کلینیک‌ ها برای ارائه کامپوزیت اقساطی دارند کمک نمودن به افرادی است که اعتماد به نفس آنها پایین بوده و احساس می کنند دندان های آن ها زیبایی خود را از دست داده است.

اگر می خواهید بدانید منظور از کامپوزیت اقساطی چیست بایستی بگوییم در واقع مقصود از کامپوزیت اقساطی پرداخت هزینه تعیین شده به صورت ماهیانه می باشد که معمولاً هر کلینیکی که از شیوه کامپوزیت اقساطی استفاده می ‌کند معمولاً مبلغی را تحت عنوان پیش پرداخت می گیرد که مراجعه کننده در همان ابتدا باید آن را پرداخت نمایند و بقیه مبلغ را نیز باید در صورتی پرداخت کند که چک برای ضمانت بگذارد.

روش کامپوزیت اقساطی بدین صورت است که در همان ابتدا قراردادی بین فرد مراجعه کننده مرتبط با خدمات ترمیم دندان ارائه می گردد که بایستی شخص مراجعه کننده آن را امضا نموده و با توجه به تاریخ های از پیش تعیین شده اقساط مورد نظر را پرداخت نماید و در صورتی که مراجعه‌ کننده نتواند هر یک از اقساط خود را به طور منظم پرداخت نماید بنابراین مشمول جریمه نمی گردد.

هر شخصی با توجه به شرایط خویش می تواند از شیوه کامپوزیت اقساطی استفاده نمایند به گونه ‌ای که قادر خواهید بود تعداد اقساط خویش را کم یا زیاد نمایید.

به منظور انجام کامپوزیت اقساطی بایستی از یک سری شرایط برخوردار باشید که مهمترین این شرایط به شرح زیر است:

– دارا بودن اعتبار و ضمانت

– ایجاد نشدن مشکل پس از کامپوزیت دندان:

در صورتی که کامپوزیت اقساطی را مورد استفاده قرار دادید پیش از اینکه اقساط شما به طور کامل تمام شود اگر با مشکل روبه رو شدید قادر خواهید بود اقساط خویش را به تعویق بیاندازید . مطمئناً هر یک از کلینیک های دندانپزشکی که از این شرایط استفاده می‌ کنند در واقع نسبت به برند و کار خویش اطمینان دارند.

 

 

کامپوزیت دندان قسطی

ما در تلاش هستیم تا مناسب ترین گزینه درمان کامپوزیت دندان اقساطی تهران را برای سلامت دهان و دندان شما با مقرون به صرفه ترین قیمت ها ارائه دهیم. ما قیمت گذاری درمان را بدون معاینه دهان و دندان شما مناسب نمی دانیم. درمانی که به هر بیمار داده می شود برای آن بیمار منحصر به فرد است. با مراجعه به کلینیک تاج، معاینه و رادیوگرافی انجام می شود و گزینه های درمانی ، هزینه ها و شرایط پرداخت کامپوزیت دندان قسطی به طور کامل به شما توضیح داده می شود.

 

کامپوزیت دندان اقساطی

کامپوزیت دندان اقساطی تهران یکی از خدمات بهداشتی است که بیماران مبتلا به مشکلات دندانی اغلب به آن نیاز دارند. کامپوزیت قسطی

زمانی لازم است افرادی که مشکلات پوسیدگی دارند به ترمیم این دندان ها می پردازند. زمانی که آسیب دندان باعث مشکلات ظاهری شود، با درمان کامپوزیت اقساطی این ناراحتی به راحتی و در یک جلسه برطرف می شود.

کامپوزیت دندان ارزان

هزینه  کامپوزیت دندان، مانند سایر درمان های دندانی ممکن است بر اساس تعداد دندان ها ، ساختار دندان و انتظارات بیمار متفاوت باشد. با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی تاج می توانید از کامپوزیت دندان ارزان قیمت بهره مند شوید.

 

 

 مهم ترین مزایای کامپوزیت دندان

توجه داشته باشید که استفاده از کامپوزیت ها در حقیقت به فرم دهی و رنگ دندان های شما کمک زیادی خواهد کرد. حتی شما با استفاده از شیوه کامپوزیت می توانید فاصله میان دندان ها را ببندید . طی این شیوه دندان های شما تراش نمی‌ خورد و معمولاً کامپوزیت بر روی سطوح دندان واقع می شود.

در واقع هزینه‌ ای که برای کامپوزیت دندان در نظر گرفته می شود در مقایسه با شیوه لمینت سرامیکی کمتر می باشد ؛ همچنین اگر طی انجام مراحل مربوط به کامپوزیت دندان های شخص شکسته یا پریده شوند می ‌توان آن ها را مجددا ترمیم نمود.

4 2

 

 معایب مربوط به کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان با توجه به عادت های تغذیه ای همچون غذاهای رنگی ، خوردن چای و قهوه و به صورت پی ‌در پی مسواک زدن دوره‌ های مختلف که احتیاج به پالیش دارند در واقع در مقایسه با انواع لمینت سرامیکی میزان زردی کامپوزیت بیشتر خواهد بود.

سخن پایانی:

بهتر است بدانید وجود لبخند زیبا در چهره هر کسی معمولاً حق هر شخصی است که این افراد می توانند از شیوه های کامپوزیت اقساطی جهت کسب زیبایی دندان استفاده نمایند و با کمک آن برای خود چهره ‌ای جذاب بسازند. دقت داشته باشید که جهت انجام کامپوزیت اقساطی دندان بایستی کلینیک معتبری را انتخاب نموده و جهت انجام امور مربوط به آنجا بروید؛ چرا که در یک کلینیک معتبر از مواد نامرغوب و ارزان استفاده نخواهند کرد.

دقت داشته باشید که هر چقدر برای روش کامپوزیت از مواد بی ‌کیفیت استفاده کنند در حقیقت سطح ماندگاری آن کاهش می یابد و شما به منظور انجام مجدد کامپوزیت و یا ترمیم آن ناچار به پرداخت هزینه های بیشتر در طول سال می شوید.