منوی دسته بندی

فهرست مطالب

مقدمه

کامپوزیت در سعادت آباد

کامپوزیت دندان یکی از عوامل زیبا سازی لبخند و از زیر شاخه های دندان پزشکی زیبایی می باشد . با مراجعه به کلینیک های دندان پزشکی و کامپوزیت در سعادت آباد تهران به اطلاعاتی مبنی بر تحول گسترده ی مواد ترمیمی دندان پزشکی در چند دهه ی اخیر شدیم . این مواد ترمیمی و خدمات زیباسازی نه تنها از نظر زیبایی کاملا قابل قبول می باشند بلکه از لحاظ استحکام و مقاومت نیز بسیار زیاد پیشرفت کرده اند . امروزه اکثر مراجعه کنندگان به کلینیک های کامپوزیت در سعادت آباد می توانند از ترمیم های هم رنگ دندان خودشان استفاده نمایند .

.

کامپوزیت دندان چیست ؟

همان طور که در بالا گفتیم با مراجعه به کلینیک های دندان پزشکی و کامپوزیت در سعادت آباد و مناطق دیگر اطلاعاتی در مورد کامپوزیت به دست آوردیم مبنی بر اینکه کامپوزیت ماده ای است که از جنس آن ترکیبی از پلاستیک و شیشه است که برای ترمیم نمودن دندان های پوسیده مورد استفاده قرار می گیرند . همین طور از کامپوزیت دندان برای افزایش زیبایی لبخند توسط تغییر دادن رنگ دندان ها و یا مرتب نمودن ظاهر آن ها استفاده می شود . شما می توانید با مراجعه به کادر مجرب کلینک های دندان پزشکی و کامپوزیت در سعادت آباد و دیگر مناطقی که حرفه ای باشند لبخندی زیبا را به خود هدیه دهید و دیگر از نامرتب بودن دندان هایتان رنج نبرید .

.

مراحل کامپوزیت دندان

دندانپزشکان کامپوزیت در سعادت آباد به طور معمول مواد کامپوزیت را به صورت لایه لایه برای پر کردن دندان ها بر روی یکدیگر قرار می دهند ، با استفاده از چراغ مخصوصی با نور آبی رنگ این لایه ها را بر روی سطح دندان تثبیت می کنند . پس از اینکهگزاشتن لایهها به اتمام می رسد مختصص کامپوزیت به طور ویژه و با مهارت خاصی شکل نهایی سطح دندان را توسط کامپوزیت ها و مواد آن بر روی دندان ها تثبیت می کنند . پس از انجام مراحل گفته شده برای اینکه از لک افتادن بر روی سطح کامپوزیت جلوگیری کنند سطوح دندان ها را از ناهمواری های به وجود آمده پاک می نمایند . به طور معمول پر نمودن دندان ها به وسیله کامپوزیت در سعادت آباد در طی یک جلسه صورت می پذیرد و متخصص دندان پزشکی زیبایی در حالتی که دندان ها را بی حس می کنند در صورت لزوم در ابتدا قسمت هایی از دندان که دارای پوسیدگی هستند را جدا می کنند و پس از آن ، آن قسمتی از دندان را که خالی شده است را با دقت تمام ، تمیز می نمایند و آن قسمت را برای قرار دادن مواد کامپوزیت آماده می کنند . اگر پوسیدگی دندان در نزدیکی ریشه آن باشد و خطر خراب شدن کامل دندان وجود داشته باشد از دارو های نگهدارنده ی خاصی برای مراقبت بیشتر از دندان استفاده می نمایند . پس از انجام این مراحل متخصص کامپوزیت دندان به دقت ماده را در لایه سطحی قرار می دهد و آن را سمباده می کشد تا با سطح دندان برابر شود .

بخوانید
کلینیک دندانپزشکی معتبر: کلینیک دندانپزشکی تاج

.

.

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • عبدالله حسین زاده گفت:

  خرید آنلاین هم دارید

 • جلال طالب زاده گفت:

  هزینه تبلیغات توی سایت شما چنده؟

 • غلامحسین براتی گفت:

  ایول

 • علیرضا آذری گفت:

  خیلی عالی بود

 • میثم اکبری گفت:

  شماره تماستون برای خرید تلفنی چنده

 • حبیب ناصری گفت:

  منابع این مطلب کجاست؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *