کامپوزیت در شاهین شمالی

کامپوزیت در شاهین شمالی

فهرست مطالب

کامپوزیت یکی از شیوه های لمینت دندان برای اصلاح نمودن طرح لبخند افراد می باشد و الان در دنیا طرفداران خیلی زیادی دارد، کامپوزیت از ماده‌ای به اسم رزین کمپوزیت تولید می گردد، کامپوزیت دندان بیشتر به وسیله دندان پزشک های متخصص زیبایی به شکل مستقیم بر روی دندان شخص قرار می گیرد.

در این نوشته در رابطه با هزینه کامپوزیت و مزایا و معایب آن مطالبی بیان خواهیم نمود.

هزینه کامپوزیت دندان در شاهین شمالی

در رابطه با هزینه کامپوزیت در شاهین شمالی باید گفت که شرایط اقساط فعلاً برای ساکنین تهران برقرار می باشد و امیدواریم تا در آینده ای نه چندان دور بتوانیم خدمات اقساط کامپوزیت در شاهین شمالی را برای همه هموطنان نیز فعال نمایم.

در کلینیک کامپوزیت در شاهین شمالی بهره ای برای اقساطی نمودن هزینه‌ها دریافت نمی‌شود و اقساط کاملاً بدون بهره خواهد بود به عبارت ساده‌تر شما تقریبا ۵۰ تا ۷۰ درصد از مبلغ را در مدت چهار ماه تا ۱۲ ماه پرداخت می کنید.

مزایای روش لمینت کامپوزیتی

از جمله مزایای روش کامپوزیت در شاهین شمالی این است که این روش نسبت به سایر شیوه های سرامیکی قیمت مناسب تری دارد و تعداد جلسات کامپوزیت در شاهین شمالی خیلی کمتر است و دلیل آن هم این می باشد که مواد کامپوزیت به وسیله یک متخصص کامپوزیت بر روی دندان قرار می گیرد و بر خلاف لمینت کامپوزیت در آزمایشگاه تولید نمی شود.

همچین اگر به اصلاح یا ترمیم کامپوزیت نیاز داشته باشید این کار با کامپوزیت در شاهین شمالی با مبلغ کمتری انجام میپذیرد و لمینت کامپوزیتی این امکان را دارد که فشار های بالا را در زمان جویدن تحمل نماید و ۱۰ برابر مقاومت آن از بقیه روش ها بیشتر خواهد بود.

معایب روش لمینت کامپوزیتی

چنانچه کامپوزیت دارای یکسری فواید و مزایا بود، یک سری معایبی نیز دارد مانند اینکه کامپوزیت دندان مقداری مصنوعی تر خواهد بود، همینطور چون ساختار دندان دستکاری نمی‌شود و شیوه کامپوزیت بدون تراشیدن در قسمت مینای دندان می باشد، امکان دارد بعد از کامپوزیت مقداری برجستگی بر روی دندان احساس گردد.

چون پلاکتهای دندان بر روی کامپوزیتها تجمع آسان دارد، امکان دارد بر روی لثه ها التهاب و ورم بیشتر شود و این از دلایلی می باشد که در انتخاب نمودن متخصص باید دقت کافی نمایید؛ اگر متخصص کامپوزیت مواد کامپوزیت را نتواند به خوبی بر روی دندان قرار دهد امکان دارد در بین مواد آن و لثه فاصله ایجاد شود که این فاصله جای خوبی برای جمع شدن باکتری ها می باشد و در پایان سبب التهاب و ورم لثه و عفونت می گردد.

همینطور آنجا همه مراحل کامپوزیت دندان به وسیله متخصص انجام خواهد شد و می توان ادعا نمود که زیبایی کامپوزیت هم وابسته به مهارت و هنر و تجربه متخصص می باشد پس قبل از اقدام نمودند به کامپوزیت از دندانپزشک و متخصص خود اطمینان کافی حاصل کنید.

یکی دیگر از معایب کامپوزیت این است که در این شیوه شفافیت دندان کمتر خواهد بود و مقدار رنگ پذیری و تغییر رنگ در آن زیادتر می باشد.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *