منوی دسته بندی

فهرست مطالب

کامپوزیت در صادقیه

مقدمه

کامپوزیت در صادقیه

کامپوزیت و سفید نمود دندان به دست پزشک بر روی دندان انجام می‌شود و بدون اینکه نیاز به آزمایشگاه باشد تولید می گردد و پزشک می تواند لایه های مختلفی از این نوع مواد را بر روی دندان قرار دهد و به آن فرم و شکل بدهد و آن را به وسیله نور بر روی دندان محکم نماید.

آن چه در این مطلب میخوانید مطالبی در رابطه با کامپوزیت در صادقیه و هزینه کامپوزیت در صادقیه خواهد بود.

هزینه کامپوزیت در صادقیه

هزینه کامپوزیت در صادقیه به نسبت بقیه کلینیک ها کمتر می باشد برای اینکه هزینه کامپوزیت را محاسبه نمایید باید قیمت هر واحد کامپوزیت را اطلاع داشته باشید و با عنایت به تعداد دندانی که باید کامپوزیت گردد هزینه کلی به دست شما خواهد آمد.

قیمت هر واحد با حساب نمودن تخفیف ویژه‌ای که در کلینیک صادقیه وجود دارد ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود، مثلا اگر شخصی می خواهد ۸ دندان را کامپوزیت نماید باید مبلغ ۳ میلیون و ۲۰۰ تومان پرداخت نماید؛ البته نگران پرداخت آن هم نباشید چون این کلینیک کامپوزیت در صادقیه شرایط را اقساطی نموده است و در اقساط بلندمدت میتوانید آن را به تونیک پرداخت کنید.

و قابل ذکر است که شرایط آن هم فقط برای کامپوزیت نیست، بلکه همه خدمات زیبایی و درمانی این کلینیک دارای این شرایط می باشد.

بهترین برند کامپوزیت در صادقیه

برندهای که برای کامپوزیت در صادقیه وجود دارد برندهای ژاپنی میباشد و همینطور برندهای آمریکایی و سوئیسی که به شدت از برندها و مارکهای باکیفیت هستند؛ البته باید عنایت داشت امری که سبب فرق در برندهای گوناگون کامپوزیت می گردد نوع کامپوزیت نیست.

بلکه تکنیک و مهارت دندانپزشک می باشد که سبب بالا رفتن کیفیت یک برند خواهد شد چون بیشتر برندها استانداردهای لازم را دارند و مراحل کنترل را طی می کند امکان دارد که با بهترین مدل کامپوزیت نتیجه ای بد حاصل نمایید.

عوارض کامپوزیت چیست؟

کامپوزیت دارای یکسری عوارض نیز می باشد

شکستگی در کامپوزیت

 مانند اینکه شکستگی به وجود می‌آید چنانچه اطلاع دارید برای تولید کامپوزیت از یک ماده ای به اسم رزین استفاده می‌شود که این ماده مقاومت آن به نسبت به بقیه مواد کمتر خواهد بود و برخی اوقات امکان دارد بر اثر فشارهای که بر آن وارد می‌شود شکستگی در آن ایجاد شود.

زرد شدن کامپوزیت

 یکی دیگر از عوارض کامپوزیت این است که رنگ دندان زرد می شود و رنگ آن تغییر می‌کند و با عنایت به اینکه یکی از موارد کامپوزیت جنبه زیبایی می باشد تغییر رنگ و زرد شدن آن آزار دهنده خواهد بود، به همین دلیل لازم است تا هر سال حداقل یک مرتبه و یا دو مرتبه کامپوزیت به وسیله پزشک و متخصص پولیش کاری شود.

 پوسیدگی دندان

یکی از پر اهمیت ترین موارد که از عوارض کامپوزیت به حساب می‌آید که خیلی از بیماران به آن دچار خواهند شد پوسیدگی‌دندان خواهد بود، اما کسانی که کامپوزیت دندان می کنند باید به شکل خیلی جدی بهداشت دهان را رعایت نمایند چون در غیر این صورت پوسیدگی دندان به وجود خواهد آمد.

.

بخوانید
تمامی نکاتی که که باید قبل از سفید کردن دندان های خود بدانید

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • محسن علیپور گفت:

  مطلب خوبی بود همکار گرامی

 • امیرحسین طالقانی گفت:

  قیمت مشاورتون چقدره؟

 • محمدرضا رضوانی گفت:

  کجا می تونم اطلاعات کاملتری درباره این موضوع پیدا کنم

 • ناصر مددی گفت:

  این مطلب حرف نداشت

 • اصغر کیان گفت:

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 • رحیم اشرفی گفت:

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *