منوی دسته بندی

فهرست مطالب

کامپوزیت در پونک

مقدمه

کامپوزیت در پونک

کامپوزیت یک شیوه می باشد برای اینکه رنگ دندان تغییر کند و این روش در مطب و نهایتاً در گذراندن دو جلسه می‌تواند انجام گیرد و دارای یکسری فواصل زمانی مشخص می باشد و از عوارضی مانند ترکهای دندان شکستگی های آن پریدن لب به دندان و به‌هم‌ریختگی دندان جلوگیری خواهد کرد.

آنچه در این مطلب بیان می‌شود مطالبی در رابطه با هزینه کامپوزیت در پونک و مزایای کامپوزیت در پونک خواهد بود.

بهترین دندانپزشکی در پونک

در منطقه پونک تهران یک دکتر و پزشک متخصص در زمینه دندانپزشکی وجود دارد که می تواند گزینه مناسبی برای مراجعه با آنجا باشد و بدون اینکه درد داشته باشد به وسیله لیزر جراحی بر روی دندان انجام خواهد شد و در فضای استرلیزه و کاملاً بهداشتی و با هزینه خوب و مهارت و تجربه کافی کادر دندانپزشکی و تشخیص خیلی سریع بیماری های دندان میتوان به درمان دندان شما بپردازند.

هزینه ها در دندانپزشکی پونک

چنانچه اطلاع دارید هزینه‌هایی که برای دندانپزشکی وجود دارد هر روز در حال افزایش است و دلیل آن هم نوساناتی می باشد که بر روی عرض وجود دارد، اما در کلینیک کامپوزیت در پونک تلاش شده است با رعایت نمودن مواد اولیه برای بیمار هزینه آنها خیلی بالا نرود و تا جایی که امکان دارد از مواد اولیه دندانپزشکی که داخل کشور تولید می‌شود و درجه یک می باشند استفاده شود تا هزینه آن هم پایین بیاید.

طول عمر کامپوزیت در پونک

کامپوزیت در پونک خیلی گزینه خوب و مناسبی می‌باشد از این نظر که کامپوزیت در آنجا طول عمر بیشتری به سفیدی دندان خواهد داد به شرط این که رعایت نکات بهداشتی را داشته باشید و مراقبت های فردی را انجام دهید و از خوراکی ها و نوشیدنی هایی که باعث به وجود آمدن رنگ و تیرگی بر روی دندان می شود پرهیز کنید.

اگر همه توصیه هایی که به شما گفته می‌شود انجام دهید، قطعاً طول عمر کامپوزیت زیاد خواهد شد و می توانید تا یک سال و دو سال آینده به راحتی با دندانهای خوب زندگی کنید.

مزایای کامپوزیت در پونک

کامپوزیت دارای یکسری مزایا می باشد مانند اینکه بافت دندان تراش کمتری خواهد خورد و در خیلی از موارد اصلاً تراشید بر روی آن نخواهد خورد و در این شیوه لمینیت در دارای جلسات کمتری خواهد بود و شکستگی‌ها و پریدگی های دندان با هزینه کمتری اصلاح می شود و اصلاحات مورد نظر را میتوان بر روی دندان اعمال نمود.

و قیمت این شیوه از لامینت هم پایین تر می باشد و عموماً مناسب تر خواهد بود و زمانی هم که برای آن صرف می شود کمتر می باشد.

قیمت کامپوزیت ونیر

کامپوزیت دندان دارای انواع گوناگونی می باشد که هر یک کیفیت های مختلفی دارد و عوامل زیادی بر روی قیمت آن تاثیرگذار می‌باشد مانند اینکه تعداد کامپوزیتها چند تا بوده است و کیفیت کامپوزیت استفاده شده به چه شکل بوده و مهارت پزشک و همینطور محل کلینیک و مقدار تجهیزات و امکاناتی که در آن کلینیک وجود دارد همه بر روی قیمت کامپوزیت تاثیر گذار خواهد بود.

.

بخوانید
تحلیل لبخند دندانپزشکی

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • قربانعلی امیدی گفت:

  این موضوع یکی از موضوعات موردعلاقه منه

 • جمشید رحمانیان گفت:

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 • محمود امامی گفت:

  متشکرم

 • اصغر زارع گفت:

  هزینه مشاوره آنلاین و حضوری باهم متفاوته

 • عزیز حاجی گفت:

  منابع این مطلب کجاست؟

 • یدالله عبادی گفت:

  محتوا خوبی بود

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *