منوی دسته بندی

کامپوزیت دندان در غرب تهران

C:\Users\Omid Haghighi\Desktop\تهران445\composite-6-n.jpg

فهرست مطالب

مقدمه

کامپوزیت دندان در غرب تهران

یکی از زیر شاخه های دندان پزشکی زیبایی ، کامپوزیت دندان می باشد. شما با مراجعه به کلینیک های کامپوزیت در غرب تهران و تمامی مناطق دیگر می توانید اطلاعات کافی و سنجیده ای در مورد چیستی و چگونگی و حتی مزایا و معایب کامپوزیت دندان به دست آورید. به طور کلی کلینیک کامپوزیت در غرب تهران به شما جسارت یک لبخند زیبا و با اعتمادبه نفس را هدیه خواهد داد. در ادامه به طور خلاصه به چیستی و چگونگی کامپوزیت و تعریف آن خواهیم پرداخت.

.

کامپوزیت دندان

طبق تحقیق های انجام شده از کلینیک های کامپوزیت در غرب تهران در واقع کامپوزیت به موادی گفته می شود که برای پر کردن دندان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این مواد که در کامپوزیت حالت خمیری مانند دارند و به رنگ دندان ها می باشند به صورت یک لایه ی نازک بر روی دندان های بیمار قرار می گیرد و برابر با سطح و حالت و اندازه آن فرم داده می شوند. مختصص این رشته از دندان پزشکی زیبایی پس از فرم دهی این مواد خمیری مانند بر روی سطح دندان به کمک نور آبی آن ها را تثبیت می کند. به گفته کادر درمانی کلینیک های دندان پزشکی و کامپوزیت در غرب تهران ، کامپوزیت ها مواد رزینی می باشند و با توجه به اندازه ذرات و تعدادشان در انواع مختلفی قرار می گیرند و هر کدام از این نوع ها کاربرد های متفاوتی دارند کامپوزیت ها را به طور کلی به چهار دسته تقسیم می کنند که عبارت اند از : دسته اول کامپوزیت میکروفیلد که مواد آن از نسل جدید مواد کامپوزیتی هستند. این کامپوزیت ها ذراتی کوچکتر از ۱۰۰ نانومتر را دارا می باشند. دسته دوم انواع کامپوزیت کامپوزیت نوع هیبرید می باشند. این نوع از کامپوزیت ذراتی به اندازه ۴۰ نانومتر و هم چنین ذراتی در محدوده ی ۱۰-۵۰ میکرومتر را دارا هستند.

بخوانید
دندانپزشکی شبانه روزی شمال تهران: کلینیک دندانپزشکی تاج

نوع دیگر کامپوزیت ، کامپوزیت نانو فیلد می باشد وآخرین دسته کامپوزیت دندان ، IPS ونیر ها می باشند.

.

   مزایای کامپوزیت دندان

کامپوزیت در غرب تهران مزایای بسیاری دارند از جمله این مزایا می توان به اینکه این کامپوزیت در غرب تهران نسبت به لمینت های سرامیکی از قیمت و هزینه کمتری برخوردار هستند اشاره نمد. کیفیت کامپوزیت ها در برابر قیمت آن ها بسیار با ارزش تر است و علاوه بر مسئله هزینه ، اگر کامپوزیت دندان های شما دچار شکستگی بشوند ، ترمیم آن ها بسیار رات تر از لمینت خواهد بود. لمینت کامپوزیتی دندان،معمولا در یک جلسه انجام می گیرد و هیچ نیازی به دارو های بی حسی و یا بی هوشی ندارد البته این در صورتی است که دندان های شما پوسیدگی نداشته باشد و یا به علت تراش حساس نشده باشند. کامپوزیت ها چرخش دندان ها و فرم آن ها و هم چنین به طور قطع رنگ آن ها را اصلاح می کنند و فاصله ی میان دندان ها را که زیبایی را از لبخند سلب می کنند می پوشاند.

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • محمدرضا ساعی گفت:

  مطلبتون بسیار مفید بود

 • حسین عظیمی گفت:

  چقد خوبین شما

 • رحیم اسماعیلی گفت:

  خیلی خوب بود

 • پرویز توکلی گفت:

  میتونم شماره شما رو داشته باشم؟

 • اکبر موحد گفت:

  بیشتری بنویسین لطفا

 • محمدجواد موسوی گفت:

  گل گفتید دست مریضاد

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *