منوی دسته بندی

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی

دندانپزشکی شبانه روزی

فهرست مطالب

در موارد اضطراری شما باید یک کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی یا دندانپزشک را بشناسید که خدمات دندانپزشکی شبانه روزی را ارائه می دهد تا به راحتی بتوانید به آن دسترسی پیدا کنید. بد ترین ویژگی دندان درد این است که نمی دانید کی یا کجا شما را درگیر خود می کند. بعد از ظهر ، بعد از یک فنجان چای داغ بعد از شام ، ممکن است ناگهان بگوید من اینجا هستم و دندان درد شروع شود. این نوع دندان در می تواند به شدت آزار دهنده و حتی غیر قابل تحمل باشد.

مراجعات شبانه اورژانسی

عدم توجه به بهداشت دهان و دندان و عدم مراجعه منظم به دندانپزشک اغلب مواقع باعث می شود مراقبت های بهداشت دهان و دندان خود را به تعویق بیاندازیم. این رویکرد در بلند مدت می تواند شما را در برابر بیماری های دندان و لثه آسیب پذیر کند.

مواقعی وجود دارد که باید به دندانپزشک اورژانسی مراجعه کنید. دندان درد شدید، عفونت یا دندان شکسته همگی می توانند به معاینه فوری دندانپزشکی نیاز داشته باشند.

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تاج قرار ملاقات های اضطراری را ارائه می دهند و تمام تلاش خود را می کند تا قرارهای لحظه آخری را برای شما ترتیب دهد.  

خدمات دندانپزشکی شبانه روزی

دندان درد دارید که از بین نمی رود؟ آبسه دندانی که شرایط شما را بیمار یا بدتر می کند؟ پیدا کردن دندانپزشکی که بعد از ساعات اداری یا آخر هفته کار می کند و یا کلینیک دندانپزشکی در تهران نیز می تواند بسیار چالش برانگیز باشد.

گاهی اوقات ما دچار حوادثی می شویم که باعث آسیب به دهان می شود و وقتی این حوادث خارج از ساعات کاری دندانپزشک شما اتفاق می افتد بدتر است. پس چه کاری می توانید انجام دهید؟ ممکن است مجبور شوید برای نیازهای دندانپزشکی خود به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید.

بیمه دندانپزشکی ندارید؟ مشکلی نیست کلینیک دندانپزشکی تاج می تواند بهترین بیمه های طرف قرار داد دندانپزشکی تاج را برای شما معرفی کند.

 

نزدیکترین دندانپزشکی شبانه روزی به من

آیا به دنبال نزدیکترین دندانپزشکی شبانه روزی یا نزدیکترین دندانپزشکی به من هستید؟

پس قطعاً به جای درستی آمده اید. ما در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تاج ، در دندانپزشکی شبانه روزی و اورژانسی تخصص داریم و ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به مراجعان عزیز هستیم تا مطمئن شویم که در مواقعی که بیشترین نیاز را به ما دارید در کنار شما هستیم.

ما می دانیم که شما در حال حاضر چه درد و رنجی را تجربه می کنید. شما درد دارید و باید فوراً به یک کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تهران مراجعه کنید.

ما همه کار ها را برای شما انجام می دهیم و یک قرار ملاقات سریع و آسان برای شما تنظیم می کنیم، همین حالا تماس بگیرید و ما شما را در تمام مراحل درمانی راهنمایی می کنیم و شما را به نزدیکترین دندانپزشکی شبانه روزی تهران راهنمایی می کنیم.

در صورت بروز مشکلات دندانپزشکی در طول روز ، راه حل بسیار ساده است. می توانید به نزدیکترین دندانپزشک خود مراجعه کنید ، درمان خود را انجام دهید و دندان درد خود را در مدت کوتاهی از بین ببرید. اگر دندان در شب شروع به ایجاد نارحتی کند، آن موقع چه کاری می توانید انجام دهید؟ آیا قصد دارید از داروهای مسکن استفاده کنید؟ آیا ادکلن را روی دندان های خود اسپری می کنید و فردا به دندانپزشک مراجعه می کنید؟ یا روغن میخک روی دندان های خود می زنید؟

تمامی این روش ها موقت است و تاثیر چندانی ندارند و حتی می تواند به سلامتی شما آسیب برساند، البته بهترین راه حل این است که به کلینیکی مراجعه کنید که خدمات دندانپزشکی شبانه روزی را ارائه می دهد تا دندان شما کاملا درمان شود. آیا کلینیک دندانپزشکی در منطقه خود می شناسید که خدمات شبانه روزی ارائه می دهد؟

دقیقاً به همین دلیل این مقاله برای معرفی کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی نوشته شده است ، لطفاً فراموش نکنید که اطلاعات تماس ما را در انتهای مقاله به شماره های اضطراری خود اضافه کنید.

12

تا چه ساعتی دندانپزشکی شبانه روزی تاج خدمات ارائه می دهد؟

کلینیک بهداشت دهان و دندان تاج که به عنوان یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران در جنت اباد فعالیت می کند و خدمات درمانی خود را تا ساعت ۲۴:۰۰ و ۶ روز هفته زیر نظر دندانپزشکان متخصص ارائه می دهد تا از دندان درد و مشکلات دندانپزشکی رنج نبرید. کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تاج که خدمات درمانی را با کمک متخصصان خود در تمام شاخه های دندانپزشکی ارائه می دهد ، بیماران خود را با دندانپزشکان با تجربه درمان می کند.

اورژانس های رایج دندانپزشکی

اورژانس دندانپزشکی مشکلی است که اکثر افراد برای آن آمادگی ندارند. هنگامی که با یک موقعیت غیرمنتظره مواجه می شوید، بسیسار اهمیت دارد که قبل از مراجعه به دندانپزشک اورژانسی، از اورژانس های دندانپزشکی و کارهایی را که می توانید در خانه انجام دهید، اطلاعات کافی داشته باشید. هنگامی که دندان درد شما به سطح غیر قابل کنترلی می رسد، گام بعدی پیدا کردن کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی نزدیکی شما است که خدمات دندانپزشکی اورژانسی را در تمام ساعات شبانه روز در اختیار شما قرار دهد.

بخوانید
لمینت در صادقیه

کشیدن دندان

هنگامی که دندان آسیب دیده، شکسته یا پوسیدگی داشته باشد، بیشتر دندانپزشکان سعی می کنند دندان را با روکش یا پرکردن دندان ترمیم کنند. مواقعی وجود دارد که ترمیم دندان پاسخگوی این مشکلات نیست و دندان آسیب زیادی دیده است و باید کشیده شود. کشیدن دندان در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تاج در تمام ساعات و بدون درد انجام می گیرد.

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در تهران

آبسه دندان

آبسه دندان عفونتی است که در یک ماه روی لثه یا اطراف آن رخ داده است. معمولاً آبسه دندانی بین لثه و دندان یا گاهی در نزدیکی ریشه دندان ایجاد می شود. این عفونت قابل درمان است و پس از مراجعه به پزشک متخصص می تواند تا ۲ هفته طول بکشد تا بهبود یابد. هنگامی که عصب دندان شروع به مرگ یا مرده می کند، آبسه دندان در داخل دندان ایجاد می شود.

دندان شکسته

دندان شکسته را می توان خیلی سریع در کلینیک دندانپزشکی تاج ترمیم کرد به شرطی که بلافاصله به دندانپزشک اورژانس مراجعه کنید. هنگامی که قرار ملاقات را قطعی کردید، مطمئن شوید که قطعه شکسته دندان خود را با خود بیاورید. اکثر دندانپزشکان توصیه می کنند که دندان را تا زمانی که به مطب خود برسید در شیر یا آب گرم نگه دارید.

دندانپزشکی که جمعه ها در نزدیکی من باز باشد؟

پیدا کردن کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی که مایل به کار کردن به شکل ۲۴ ساعت باشد می تواند مفید باشد. به هر حال، بچه ها و افرادی که مشغله کاری دارند، معاینات دندانپزشکی خود را دنبال کنند. برای این افراد انجام خدمات در دندانپزشکی شبانه روزی و در روز های تعطیل بسیار اهمیت دارد. دندانپزشکی در جمعه می تواند دغدغه سلامتی دهان و دندان این افراد را به طور کلی از بین ببرد.

دندانپزشکان کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تاج روز های جمعه نیز در حال خدمات رسانی هستند، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تماس بگیرید.

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی اطفال

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی اطفال

وقتی نوبت به فرزندتان می رسد، شما دندانپزشکی می خواهید که نه تنها بداند چه کاری انجام می دهد، بلکه بداند چگونه با کودکان خردسال به عنوان بیمار رفتار کند. در کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تاج ما خدمات دندانپزشکی شبانه روزی اطفال مقرون به صرفه را ارائه می دهیم.

یافتن یک دندانپزشک اطفال شبانه روزی با قیمت مناسب برای افرادی که بیمه دندانپزشکی ندارند می تواند کار سختی باشد. مراقبت های پیشگیرانه از دندان و معاینات منظم دندانپزشکی می تواند به کودک شما در برابر پوسیدگی، دندان درد و سایر بیماری های دندانی کمک کند.

اورژانس های رایج دندانپزشکی

یک اورژانس دندانی ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتد. وقتی این کار انجام می شود، مهم است که بدانید چه کاری انجام دهید. این بستگی به شرایط اضطراری دارد.

به عنوان مثال، ممکن است شامل از دست دادن دندان یا آسیب به داخل دهان شما باشد.

در اینجا رایج ترین اورژانس های دندانپزشکی آورده شده است تا اگر برای شما اتفاق افتاد، آماده باشید.

 1. از دست دادن یک دندان
 2. دندان درد باعث ناراحتی می شود
 3. آبسه دندان
 4. اشیایی که بین دندان ها گیر کرده اند
 5. آسیب به بافت نرم دهان

مهم است که اگر هر یک از این مشکلات برای شما اتفاق افتاد، اقدام درست را انجام دهید. به دنبال کمک اضطراری دندانپزشکی باشید .

اورژانس های دندانپزشکی می توانند در هر زمانی رخ دهند و باعث می شوند که شما کاملاً احساس درماندگی کنید. خدمات اورژانس دندانپزشکی بدون ساعات کاری ما در جنت آباد ارائه هرگونه نگرانی و مشکل فوری دندانی به شما کمک می کند.

در مواردی مانند دندان درد شدید، کنده شدن دندان، شکستگی دندان مصنوعی، افتادگی تاج، ضربه به دندان، تورم لثه و موارد دیگر از مراقبت فوری دندان ما دریغ نکنید.

دندانپزشک اورژانس ما دارای سابقه ای چشمگیر در ارائه تسکین سریع به مشکل شما است.

چرا بیماران ما را برای مراقبت های اورژانسی دندان انتخاب می کنند؟

هرکسی می تواند یک نوبت آنلاین دندانپزشکی رزرو کند یا با تلفن ما در ساعات کاری تماس بگیرد.

ما موارد اورژانسی دندانپزشکی را به صورت فوری رسیدگی می کنیم تا بیماران بتوانند سریعاً تسکین پیدا کنند.

ما یک تیم قوی از دندانپزشکان واجد شرایط و کارکنان پشتیبانی مجرب داریم.

بخوانید
لمینت در غرب تهران

محل قرار ما از صبح زود تا اواخر عصر از جمله آخر هفته در دسترس است.

ما برای هر موردی که به سراغمان می آید راه حل های درمانی جامعی را با استفاده از آخرین فناوری با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهیم.

کارشناسان ما به راحتی با بیماران عصبی رسیدگی می کنند.

آیا از درد و ناراحتی شدید رنج می برید؟ آیا به درمان فوری دندان نیاز دارید؟

ما به بیماران این امکان را می دهیم که در آخر هفته به صورت آنلاین قرار ملاقات خود را رزرو کنند. دندانپزشکان ما هر مورد را در اولویت قرار می دهند و برای کمک به شما در غلبه بر درد و رنج، قرار ملاقات هایی را در طول روزهای هفته ارائه می دهند. ضربه های دندانی، تورم لثه ها، تاج های افتاده، شکستگی دندان های مصنوعی، درد دندان و آسیب های دندانی از جمله مسائلی هستند که در مواقع اورژانسی نیاز به مراقبت های غیر ساعتی دندانپزشکی دارند.

شما می توانید برای تمام مراقبت های فوری دندانی خود با دندانپزشکان ما تماس بگیرید!

چه زمانی به یک دندانپزشکی اورژانسی یا در مواقعی شبانه روزی  نیاز دارید؟

نحوه رزرو نوبت اضطراری دندانپزشکی شبانه روزی تاج

پس از تماس با شماره اورژانس دندانپزشکی ما چه انتظاری می توانید داشته باشید؟

با تماس با شماره تماس دندانپزشک اورژانس ما، با تیم خدمات مشتری ما ارتباط برقرار خواهید کرد. از شما خواسته می شود مشخصات خود مانند نام و شماره تماس را ارائه دهید.

ما شما را در اولین فرصت قرار ملاقات موجود، مطابق با راحتی شما خواهیم دید.

برای رسیدن به کلینیک دندانپزشکی ما راهنمایی های دقیق به همراه اطلاعات پارکینگ در اختیار شما قرار می گیرد.

ما از ارائه مراقبت های فوری دندانپزشکی شبانه روزی به بیماران اطمینان می دهیم و هدف آن حل سریع و موثر نگرانی های آنهاست.

دریافت مشاوره رایگان

اورژانس دندانپزشکی تهران

اورژانس های دندانپزشکی گروهی از شرایط دندانی هستند که هرگز نباید آنها را نادیده بگیرید.  

اورژانس دندانپزشکی تهران به طور کلی هر چیزی است که شامل از دست دادن دندان دائمی، آبسه، دندان شکسته یا هر گونه آسیب به فک، دهان، لثه و یا دندان باشد، می شود. واکنش های آلرژیک به درمان دندانپزشکی نیز یک اورژانس دندانی در نظر گرفته می شود.

علائم اصلی در اورژانس دندانپزشکی باید به آنها توجه کرد:

 1. خونریزی شدید از دهان یا دندان
 2. درد شدید
 3. علائم عفونت، چرک، تورم و درد
 4. آسیب به دندان ها
 5. از دست دادن دندان
 6. هر گونه ضربه به صورت؛ به عنوان مثال آسیب‌های صورت ناشی از ورزش‌هایی با برخورد فیزیکی
 7. واکنش آلرژیک به درمان های دندانپزشکی
بخوانید
لمینت در جنت آباد شمالی

این موارد علائمی هستند که همیشه باید در اسرع وقت توسط دندانپزشک رسیدگی شود. اگر به هر دلیلی دندانپزشک در دسترس نیست، به اورژانس دندانپزشکی تاج مراجعه کنید.

موقعیت هایی که می توانند به عنوان یک اورژانس دندانپزشکی در نظر گرفته شوند، اگرچه خطرات زیادی ندارند، عبارتند از:

دندان های مصنوعی شکسته یا آسیب دیده

بریس های شکسته یا آسیب دیده

لطفا توجه داشته باشید! اگر بریس های شما سیمی دارند که داخل دهان شما را بریده است، باید فورا به کلینیک دندانپزشک شبانه روزی مراجعه کنید.

مسائل مربوط به روکش ها، روکش ها، و/یا پرکننده های شما

نگهدارنده های شبانه گم شده یا آسیب دیده است.

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در تهران

چگونه می توانم از کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی در تهران وقت بگیرم؟

می توانید با تماس با کلینیک دندانپزشکی تاج ، نوبت ویزیت دندانپزشکی خود را برنامه ریزی کنید. همچنین می توانید برای هر اورژانس دندانپزشکی به کلینیک دندانپزشکی دندانپزشکی تاج مراجعه کنید.

چه نوع روش پرداختی توسط دندانپزشکان پذیرفته می شود؟

بسیاری از دندانپزشکان و کلینیک های دندانپزشکی طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت را می پذیرند. می توانید از پول نقد، چک های شخصی، کارت های اعتباری یا از روش پرداختی دندانپزشکی قسطی که توسط کلینیک ارائه می شود استفاده کنید. بیمه دندانپزشکی و طرح های بیمه درمانی که تحت پوشش دندانپزشکی هستند ، رایج ترین روش های پرداخت برای خدمات دندانپزشکی هستند.

اگر بیمه دندانپزشکی نداشته باشم، باز هم می توانم به کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی مراجعه کنم؟

حتی اگر بیمه دندانپزشکی نداشته باشید، همچنان می توانید به دندانپزشک مراجعه کنید. بیمه دندانپزشکی به سادگی امکان مراجعه به دندانپزشک و درمان ارزانتر را فراهم می کند. دندانپزشکی شبانه روزی تاج گزینه های پرداخت و طرح های پرداخت دیگری را برای افرادی که پوشش دندانپزشکی ندارند یا طرح های بیمه خارج از شبکه را ارائه می دهد.

وقتی فرزندم اورژانس دندانپزشکی دارد کجا بروم؟

بسته به نوع اورژانس دندانپزشکی و اینکه آیا کودک شما به سایر قسمت های بدن آسیب وارد کرده است یا خیر، تعیین می کند که ابتدا باید کجا بروید.

اگر فرزند شما آسیب تهدید کننده دیگری دارد، بهتر است به اورژانس یا مرکز مراقبت های فوری بیمارستانی بروید. اگر کودک شما فقط یک دندان شکسته یا بریس شکسته است، باید به کلینیک اورژانس دندانپزشکی در تهران مراجعه کنید.

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی تاج

برای دندانپزشکی شبانه روزی با چه کسی تماس بگیرم؟

وقتی صحبت از یک اورژانس دندانپزشکی به میان می آید، بسیاری از مردم می توانند به راحتی در مورد اینکه با چه کسی اول تماس بگیرند یا حتی به کجا مراجعه کنند دچار سردرگمی شوند. اگر در تصادف رانندگی، آسیب ورزشی، زمین خوردن یا هر موقعیت جدی دیگری درگیر شده اید، ابتدا به اورژانس مراجعه کنید. همچنین می‌توانید یک مرکز مراقبت فوری را امتحان کنید تا مطمئن شوید که آسیب‌های تهدید کننده زندگی ندارید.

اگر اورژانس دندانپزشکی شما تهدید کننده زندگی نیست، باید سعی کنید برای دستورالعمل های بیشتر با دندانپزشک شبانه روزی تاج تماس بگیرید.  

خدمات درمانی اورژانسی که در کلینیک دندانپزشکی تاج ارائه می شود.

این خدمات به شرح زیر می باشد:

 • می توانید بریس ها را روی دندان های خود قرار دهید.
 • می توانید درمان ایمپلنت را بدون درد انجام دهید.
 • می توانید دندان نهفته خود یا یک دندان طبیعی را بکشید.
 • می توانید درمان پرکردگی و درمان ریشه را انجام دهید.
 • می توانید برای بیماری های دندان و لثه تحت درمان قرار بگیرید.
 • می توانید از درمان روکش دندان استفاده کنید.
 • اگر دندان های حساسی دارید، می توانید این دندان ها را درمان کنید.

علاوه بر این این موارد، با مراجعه به کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی می توانید تمامی درمان های مورد نظر را در کل روز های هفته و ۲۴ ساعتی انجام دهید.  

بیمار اورژانسی

چگونه می توانم توسط پزشک متخصص دندانپزشکی شبانه روزی معاینه شوم؟

کلینیک بهداشت دهان و دندان تاج که به عنوان یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی تهران در جنت اباد فعالیت می کند که خدمات دندانپزشکی را به صورت شبانه روزی به مراجعان ارائه می دهد. می توانید از طریق تماس با شماره ۰۲۱۴۴۴۴۴۱۰۳ یا خط واتساپ ما  تا ساعت ۱۱ شب با دندانپزشکی شبانه روزی تاج ، که خدمات درمانی را در تمام شاخه های دندانپزشکی ارائه می دهد ، تماس بگیرید. یا می توانید مستقیماً به کلینیک دندانپزشکی ما مراجعه کنید. و روند درمان خود را آغاز کنید.

پزشکان متخصص ما منتظر خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند.

راه های ارتباطی ما

آدرس کلینیک

جنت اباد مرکزی تقاطع نیایش ( چهار راه ایرانپارس) طبقه فوقانی بانک سپه پلاک ۲

تلفن تماس

۰۲۱۴۴۴۴۴۱۰۳ ۰۲۱۴۴۸۹۸۳۲۴

ساعات کاری

روزهای کاری ۹ صبح الی ۱۲ شب روزهای تعطیل و جمعه ۱۰ صبح الی ۱۹ عصر

کلینیک تاج در نقشه

اطلاعات نویسنده

‫6 نظر

 • احمد فرجی گفت:

  مشاوره آنلاین از چه طریقی صورت می گیره؟

 • عبدالله فرجی گفت:

  یه سوال داشتم خرید حضوری هم دارید

 • مهدی گفت:

  من ساعت ۲ بامداد به دو ندانپزشکی شبانه روزی تاج مراجعه کردم و تونستم درد دندونم رو ساکت کنم و مشکلم برطرف شد و برای خودم لازم دونستم از مدیریت و دندونپزشک های کلینیک تاج تشکر کنم

 • حسینعلی اصغری گفت:

  دست مریضاد استاد

 • رحیم واعظی گفت:

  لطفا آدرستون رو برای بنده ارسال کنین

 • سیدمحمد فراهانی گفت:

  بیشتری بنویسین لطفا

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *