منوی دسته بندی
لمینت دندان بالا

لمینت دندان بالا

لمینت دندان بالا:

امروزه داشتن یک لبخند جذاب محال و غیر ممکن نیست و با عنایت به شیوه های زیبایی و بهبودی گوناگونی که برای دندان‌ها وجود دارد. همه اشخاص می توانند دارای یک لبخند جذاب و درخشان باشند.

در حقیقت این مسئله یکی از نگرانی‌ها و دغدغه‌های است که اشخاص را مجبور به آمدن به کلینیک های دندانپزشکی می‌کند.

 زیبایی دندان یکی از پر اهمیت ترین مواردی است که زیبایی صورت را تحت تاثیر قرار می دهد و سبب بالارفتن اعتماد به نفس می‌گردد. یکی از شیوه‌های که طرفداران خیلی زیادی پیدا کرده است لمینت دندان می باشد.  آنچه در این نوشته بیان می‌شود مطالبی در رابطه با لمینت دندان بالا خواهد بود.

 

طول عمر لمینت دندان بالا چقدر است؟

لمینت عموماً دارای طول عمر خیلی زیادی می باشد. البته این به این معنا نیست که دندانی با لمینت سرامیکی روکش داده شده اصلا نیازی به رسیدگی و مراقبت ندارد. اگر همه توصیه های پزشک را به درستی انجام دهید طول عمر لمینت دندان با بیش از ۱۰ سال هم خواهد بود.

برای اینکه طول عمر لمینت دندان بالا بیشتر شود باید یکسری نکات را رعایت کنید:

علی رغم مقاومت خیلی زیاد لمینت  دندان بالا باید کاملاً بهداشت آنها رعایت شود و دوره ترمیمی و زیبایی زیر نظر پزشک متخصص گذرانده شود و از شکستن اجسام سفت و سخت با دندان خودداری شود.

 

قیمت لمینت دندان طرح لبخند

درست نمودن دندان مانند بقیه تعرفه های دندانپزشکی مثلاً ایمپلنت دندان و هزینه ارتودنسی و بقیه موارد که نمی توان به شکل دقیق هزینه آنها را برآورد کرد در رابطه با لمینت دندان بالا هم چنین چیزی صادق می باشد.

پس ما تنها هزینه لمینت دندان بالا را به شکل تقریبی به کاربران و مراجعان که با نصب آنها آشنایی ندارند اعلام می‌کنیم طبق همین هزینه لمینت دندان بالا به شکل تقریبی ۳ میلیون تومان در ازای هر دندان می باشد.

 

چرا هزینه لمینت زیاد است؟

وقتی صحبت در رابطه با هزینه روکش دندان می باشد باید عوامل تاثیرگذار بر روی آن را بیان کرد:

اول اینکه این نوع روکش دندان دارای کیفیت خیلی زیادی باشد و از آنجا که شکل نصب آن بر روی زیبایی تاثیر مستقیمی دارد پس نصب آن هم مقدار پیچیده و سخت خواهد بود و در نهایت قیمت و هزینه را بیمه بر عهده نخواهد داشت چون نصب این روکش ها تنها جنبه زیبایی دارد.

 

لمینت متحرک دندان

یکی از فناوری های جدید پزشکی استفاده از لمینت متحرک دندان است با بهره گیری از این لمینت ظاهر بد دندان ها را می توان اصلاح نمود اسنپ آن اسمایل روکشی است که از جنس کامپوزیت یا لمینت می باشد که بعد از اینکه دندان توسط پزشک قالبگیری شد مخصوص دندان شما تولید می گردد، این لمینت ایرادات و عیوب دندان های شما را خواهد پوشاند و ظاهر دندان را زیبا می نماید.

 

قیمت لمینت متحرک دندان

قیمت دقیق این لمینت بستگی به یک سری عوامل دارد و از عواملی که در تعیین قیمت آن تاثیر گذار است می‌توان به جنس لمینت و دستمزد پزشک نیز اشاره نمود هزینه این کاور دندان از آنجا که همیشگی نیست و نیاز به تراشیدن مینای دندان هم نخواهد داشت نسبت به بقیه شیوه ها کمتر خواهد بود. پر اهمیت ترین فاکتور تاثیر گذار بر روی قیمت آن مهارت دندانپزشک و لابراتوار سازنده آن می باشد.

 

لمینت فک بالا

یکی از کارهای اصلی لمینت که مربوط به لمینت دندان بالا است که عموماً نارضایتی از لبخند سبب شده که فرد به دنبال روش‌هایی برای اصلاح طرح خنده و به شکل دقیق اصلاح عیب های دندان های خود برود دندانهای بالا اولین موردی است که در لبخند به چشم می آید.

 لمینت دندان بالا می‌تواند یکی از به روزترین و بهترین شیوه‌ها برای برطرف کردن مشکلات دندان های بالا باشد به وسیله لمینت دندان به ظاهری دندانهای بالا پوشش داده می‌شود . پس برای اشخاصی که میخواهند دندان های بدرنگ و کج و بدشکل و ناهموار و یا شکسته و ترک خورده خود را درست کنند لمینت دندان بالا بهترین گزینه می باشد.

 این روش در عین حال که طرح لبخند را جذاب و زیبا میکند. از پیشرفت خرابی های دندان مانند عمیق تر شدن و شکاف بین دندان ها و پوسیدگی هم جلوگیری می کند.

 

قیمت لمینت دندان در اصفهان

قیمت لمینت دندان در کلینیک های دندانپزشکی شهر اصفهان به دلیل این که از متری آن و مواد با برند و کیفیت متفاوت و همینطور تجربه و توانمندی و سابقه دکتر زیبایی و ظرافت کار او نسبت به یکدیگر دارای تفاوت و فرق می باشد.

 شما می توانید برای اینکه از قیمت لمینت دندان بالا و تعرفه آن در کلینیکهای زیبایی اطلاع پیدا کنید از طریق جستجو در اینترنت و اطلاع پیدا کردن از راه های ارتباطی با کلینیک های شهر اصفهان از قیمت دقیق آن اطلاع پیدا کنید.

 

لمینت دندان در تهران

لمینت نوعی روکش بر روی دندان است که هدف اصلی آن سفیدکردن‌دندان و برطرف کردن مشکلات و شکستگی های دندان است و متخصصین لمینت دندان بالا در شهر تهران این کار را با کمترین میزان آسیب به دندان شما انجام میدهند.

 

قیمت لمینت دندان ۱۴۰۰

هزینه لمینت دندان بالا خیلی متفاوت است و این تفاوت قیمت بسته به طیف وسیعی از عوامل است مانند اینکه تعداد دندان هایی که باید لمینت شود وضعیت دندان ها که قبل از استفاده از روکش به چه شکل بوده است و کیفیت روکش و کار لابراتوار.

 

سخن پایانی

لمینت یک پوسته شیشه‌ای شیک و ظریف و با مقاومت خیلی زیاد است که برای پوشاندن و ترمیم سطح ظاهری دندان ها از آن استفاده می شود.
جنس لمینت از یک موادی است که همرنگ با دندان ها است و برای زیباسازی دندان و بستن فاصله های بین دندان ها و برای اصلاح کردن لب پریدگی ها و شکستگی های دندان استفاده می شود به شکل لایه های نازک بر روی دندان قرار می گیرد و ایرادهای دندان را از بین میبرد.

آن چه در این مقاله بیان شد مطالبی در زمینه لمینت دندان و طول عمر لمینت، هزینه و قیمت لمینت دندان در شهرهای مختلف مانند اصفهان و تهران بود. از آن چه که لمینت برای زیبایی انجام می شود نرخ و تعرفه آن نیز در درست متخصصین و دندانپزشکانی است که در حوزه زیبایی کار می کنند.