خدمات ما

ایمپلنت دیجیتال

تکنیک ایمپلنت دیجیتال نه تنها دقت کاشت دندان را تا حد بسیار زیادی بهبود می بخشد، بلکه زمان مورد نیاز انتظار شما را نیزز در صندلی دندانپزشکی به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و مراحل کاشت یک دندان جدید را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.

دندانپزشکی اطفال

ما در کلینیک دندانپزشکی تاج محیطی آرام و بدون استرس را برای مراجعین اطفال خود فراهم می کنیم. خدمات دندانپزشکی کودکان ما بر مراقبت های درمانی پیشگیرانه، آموزش و مداخلات متناسب با نیازهای منحصر به فرد کودکان تمرکز دارد.

ایمپلنت دندان

به کمک خدمات ایمپلنت دندان دندانپزشکی تاج، زیبایی و عملکرد لبخند خود را دوباره به دست آورید. ما از مواد با کیفیت بالا و تکنیک‌های پیشرفته برای جایگزینی دندان‌های از دست رفته استفاده می‌کنیم و موفقیت خدمات خود را تضمین می‌کنیم.

لمینت دندان

لمینت دندان یک روش بسیار عالی برای اصلاح دندان های قدامی و افزایش زیبایی ظاهری دندان های تغییر شکل یافته به شمار می رود. روکش های دندانی لمینت در دندانپزشکی زیبایی استفاده می شود تا شکل و رنگ دندان به اندازه ایده آل برسد.

کامپوزیت دندان

خدمات کامپوزیت دندان ما را برای ترمیم جزئی دندان و بهبود زیبایی لبخند خود انتخاب کنید. این ماده همرنگ دندان برای تغییر شکل دندان های تغییر شکل یافته یا پر کردن شکاف ها استفاده می شود و راه حلی بادوام و دلپذیر ارائه می دهد.

اصلاح طرح لبخند

با خدمات طراحی لبخند ما لبخند رویاهای خود را دوباره به دست آورید. ما ویژگی‌های صورت، رنگ پوست و ساختار دندان‌های شما را ارزیابی می‌کنیم تا لبخندی شخصی‌سازی شده طراحی کنیم که ظاهر کلی شما را در چند جلسه متحول می کند.

بلیچینگ دندان

داشتن دندان‌های سفید آرزوی هرکسی است، زیرا دندان سفید در ظاهر نشان‌دهنده سلامتی است. دندان‌های سفید به طور مستقیم بر زندگی، روابط اجتماعی و اعتماد به نفس فرد تأثیر می‌گذارد. به همین دلیل، داشتن دندان سفید بسیار مهم است.

ارتودنسی

در کلیلینیک دندانپزشکی تاج مشکلاتی مانند ازدحام دندان ها ، فاصله بین دندان ها و همچنین ناسازگاری فک ها با یکدیگر تشخیص داده می شود و کنترل می کند و یک برنامه درمانی برای اصلاح وضعیت ایجاد می شود.